Rozšířené vyhledávání
Z jineho soudku...
katka.fee   09. 02. 2024 22:44
Z jineho soudku...
Koukate nekdo na Metodu Markovic? Vraha hraje Petr Uhlik, ktery v Ulici hraje toho bulvarniho novinare. Jako musim smeknout, hraje ho bravurne. V Ulici tolik prostoru nema, ale tohle je jina jizda.
avatar sorong2   10. 02. 2024 05:58
Re: Z jineho soudku...
Bohužel, voyo to má na placené verzi a mě se to z principu nelíbí. rofltak ne.
Radulas   10. 02. 2024 12:43
Re: Z jineho soudku...
Viď. Taky s tím nesouhlasím. Vím, že je výroba pořadů drahá. Chápu, že potřebují peníze, ale také vím, jak draze platí firmy reklamy, které právě Nova cpe do pořadů při vysílání a vlastně i při výrobě. Viz Kaufland a další, o kterých se nápadně nenápadně zmiňují pomalu v každém dílu Ulice a i jinde.
katka.fee   10. 02. 2024 14:58
Re: Z jineho soudku...
Nechapu, proc tenhle serial je jen na Voyoufacepalm tenhle serial se totiz Nove mimoradne povedl. Kdo ma rad kriminalky a pribehy podle skutecnosti, tak neprohloupiusmev
Marcis71   10. 02. 2024 13:31
Re: Z jineho soudku...
Ahoj, nekoukáme. Voyo mi nevadí. Reklamy mě štvou strašně. Někdy nechápu, jak to někdo mohl schválit. Málokdy se mi líbí. Teď jsou tak dlouhé, že člověk pomalu zapomene, na co se dívá. Ruší to zážitek a otravuje.
avatar sorong2   10. 02. 2024 21:01
Re: Z jineho soudku...
Mám TV od tmobile, na nově se dá reklama přetočit ale jsou i víc jak 10minut dlouhý. To fakt není málo. Různí ti sponzoři a ono se to nasčítá. Na prima se přetočit nedá, takže jdu na WC, ke kotli a tak.