Rozšířené vyhledávání
v novém roce
avatar Peregrinaa   01. 01. 2024 19:47
v novém roce
tak jsem koukala, ta Martina je neustále ožralá. Jako nic proti, at si každý pije jak chce, ale v tom seriálu se chlastá skutečně hrozně moc.... všichni neustále chlastají. A Ivuška bude fakt v tom, hahaha.... Jsem ráda, že vidím onen proslavený penzion, buhví hele, jak to celé bylo.
a Vandousek teda nakonec Ludííííí utahal, pochopila jsem dobře?

Všem krásný nový rok, at je lepší, než tahle sračka, co byla, pardon, ale fakt....
avatar sorong2   02. 01. 2024 05:28
Re: v novém roce
Díky. Líp bych to neřekla. Minulý rok je pryč a vážně můžeme jen doufat že tenhle bude lepší. Protože zatím to je jen sešup a čím dál horší. Zatím to moc nevypadá že?
Radulas   02. 01. 2024 11:39
Re: v novém roce
Taky jsem na to zvědavá. Ten včerejší díl mě teda moc nenadchnul.
Zvracející Martina není zrovna nejlepší téma k večeři. Já nechápu, proč to točí tak "polopatě" s hlasitými zvukovými projevy, stačilo by naznačit. Tak věrné zobrazení fakt nemusím slyšet, To už mě štvalo, když tam byla ta příšerná neteř Maléřových - anorektička Macík. To mě taky vždycky přešla chuť k jídlu.
A máš pravdu - chlastá se tam v jednom kuse.
Bába Nyklová se nějak moc zajímá o tablet. Že by další osvětové téma bylo pro důchodce, jak se nedat ošidit podvodníky při internetových nákupech?
Tak Ivuška je těhotná. rofl Teď by ještě taky mohla otěhotnět Bára.
Podle ukázek bude drama kolem Evženova penzionu a minulosti. Jestli je tím rozeštvou s Blankou, tak mě fakt naštvou.
katka.fee   02. 01. 2024 15:35
Re: v novém roce
Haha, kdyby byla tehotna Bara tak si muzou s matinkou hlidat navzajemsmich
avatar sorong2   02. 01. 2024 19:08
Re: v novém roce
Holky ale byla to krásná scénka. Jak u doktora tak pak sdělení Klímovi rofl
Radulas   03. 01. 2024 11:23
Re: v novém roce
Jj konečně mě Klímovi jednou pobavili.
avatar Peregrinaa   04. 01. 2024 18:41
Re: v novém roce
jj, to bylo super