Rozšířené vyhledávání
hrůůůůza
avatar Peregrinaa   31. 10. 2023 19:46
hrůůůůza
Vondráčková je otřesná... přesně takhle si představuju takovou tu zlou agilní tělocvikářku, co prostě nějakou tlustou holku deptá až do zvracení, víte co myslím...prostě skoooč, musííííš, bedno sádla.... co tu bleješ?? Totální šikanistka. Ta tam chyběla. Na to se nedá koukat. Já chci vandouska a ludíííííí
avatar sorong2   31. 10. 2023 20:27
Re: hrůůůůza
Já nebyla tlustá (dřív )ale vždycky jsem byla extrémně nešikovná. Nějak si pamatuju že jsem měla problémy s nohama už dřív. A učitelé na tělocvik mi to dávali sežrat. Holt jsem byla pomalá neuměla jsem šplhat a tak. Tenkrát mě to trápilo, no a dneska to je pryč, ale ta ženská je mi vrcholně nepříjemná.
katka.fee   02. 11. 2023 21:45
Re: hrůůůůza
Hraje prisernou postavu. Ona ma pravdu, ale vi kulovy, jestli to nema ze zdravotnich duvodu.
Radulas   03. 11. 2023 19:30
Re: hrůůůůza
Co ty stopky proboha?!?!? Z toho bude kauza stolení. Stejně je někam založila a za týden vyplavou a ten týden se bude furt řešit, že jí je nějaký zloduch sebral. Hrozná nána. Už jsem na ni alergická.
katka.fee   03. 11. 2023 22:00
Re: hrůůůůza
Ota je ma v kapse, ale protoze, kdyz se po nich ptala v kabinetu, mel plnou pusu housky, mlcel a nedal ji jefacepalm. Velice dospele a bude z toho kauza az do konce skolniho rokufacepalm
Radulas   03. 11. 2023 22:22
Re: hrůůůůza
Aha, tak to jsem přehlídla, že je má Ota. Já na to už nějak koukám na půl oka.
avatar Peregrinaa   05. 11. 2023 19:21
Re: hrůůůůza
jo, to jsem si myslela...jak jedl tu bagetu nebo co, tak udělal takovej ten ksicht....jáááá radši nic.... Přesně, madam Tělocvikářka Nafoukaná z toho udělá aféru, ta je schopná pozvat TV a novináře...