Rozšířené vyhledávání
panebože
avatar Peregrinaa   24. 04. 2023 18:39
panebože
kdo píše tu šílenost kolem Venduly, to musí být extra frustrát tedy... úplně to vidím, ty dvě slepice si najmou detektiva... nebo ho bude Aja sledovat v přestrojení - živě jí vidím, za důchodkyni třeba, nebo s plnovousem. Bože můj. to je tak strašně trapný
avatar sorong2   24. 04. 2023 19:18
Re: panebože
Radulas   25. 04. 2023 13:45
Re: panebože
Taky mě často napadá otázka, na čem scénáristi jedou. To musí být super matroš. rofl To je jediná možnost, protože to, co z nich v poslední době padá, a nejenom u Venduly a Pavlíka, by za střízliva nenapsal ani amatér. Dvojitý Pavlík jako bagr dívčích srdcí, František totéž v bledě modrém, Magda s Prokopem, kteří se perou o ředitelské křeslo, ale chovají se u toho jak haranti v mateřské školce handrkující se o hračku. Ukňouraná Kristýna se neustále bojí o život, ale prášky si nevezme, aby si o ní Julie náhodou nemyslela, že jí po těch jejích výplaších v kebuli zbyl aspoň zbytek rozumu. No a teď ještě mám takový pocit hraničící s jistotou, že míní nasadit nevěru do dalšího manželství a jestli podlehne i uťáplá nemastná neslaná Ivuška a udělají z ní divokou kočku, tak už je fakt začnu podezírat, že zatímco si dávají do nosu, píše to za ně umělá inteligence, která má něco proti seriálům.
avatar sorong2   25. 04. 2023 18:20
Re: panebože
Bagr. roflrofl dobrý.
Ještě můžou strčit do vztahu Amálka a Pešek. facepalm a bude to komplet.
Radulas   27. 04. 2023 14:31
Re: panebože
Proboha! Nepřivolávej to. Ti jsou klidně schopný nalíčit na Amálku nějakýho fešnýho důchodce do tý spánkový laboratoře. rofl
avatar Peregrinaa   27. 04. 2023 19:30
Re: panebože
šoupnout jí ho tam do postele....rofl já už bych se nedivila absolutně ničemu. Už vidím Peška, kterak žárlivostí zezelená a soka půjde napadnout holí a umělým chrupem....