Rozšířené vyhledávání
to je teda dílo...
avatar Peregrinaa   21. 04. 2023 19:18
to je teda dílo...
já se omlouvám, ale na to se nedá dívat. Mě to tak nebaví. Všichni ale. Tu uknouranou ufnukanou rusalku bledou už by měla konečně dostat nějaká sekta, ta se tam vyloženě těší... ty její mátožné pohledy a nepřítomný úsměv, to se prostě nedá, NEDÁ!!!
A co to má být u Lumíra... tam se to zvrhlo v něco jako Esmeralda, ale asi 100 x horší.... všichni v té rodině se chovají jako debilové, staří i mladí,(tu komedii kolem Pavlíka a Venduly nemůžu ani hodnotit, to ne na úrovni "tys mi rozšlapala bábovičku, můj tatínek je policajt a zatkne tě, hehehe, kyš kyš ) a to těm telenovelám ještě křivdím, na některé se dá aspon koukat, tohle je čirý amatérismus....

Ušišlanou kometu a Frantíka radši ani nekomentuju, to nemá cenu.
U těch, jak se jmenujou...eee..Klímovi? (vidíte, jsou tam dva roky snad a já ani nevím příjmení...) se schyluje zase k nevěře, ten té pořezané (též nevím jméno) otec fakt jede po masérce.

A co to jako má být v té škole? Takovéhle otravnosti ve sledovaném seriálu? Už asi 5 měsíců melou o jednom a tom samém, ředitel, ředitelka, zástupce, dva puchejři si to navzájem závidí, co to má být???? Jediná věc - ten jeden z dvojčat je skutečně naprosto celý otec, Vladimír Dlouhý jako... takový ten vyšší. Gesta, hlas, neskutečná podoba. At už se vrátí Vandička. Může se vzít s bledničkou za ruce a jít hrdě do ženských kruhů, haha smich Opravdu, je to bída. A nejsem sama, kdo takhle nadává, i jinde v diskusích např na fb a pod články píší lidí, že to se skutečně nedá. No nic. Aspon jsem se vypsala.
a všechny vás zdravím a at už je jaro a teplo!!!!!!!!
Lidule   21. 04. 2023 19:46
Re: to je teda dílo...
Před chvílí jsem si říkala že se musím optat co se v Ulici děje protože jsem ji teď asi týden neviděla ale jak jsem četla tvoje řádky tak jsem o nic nepřišla dík moc
avatar sorong2   22. 04. 2023 07:07
Re: to je teda dílo...
Hezky jsi to shrnula. Já koukám každý den ale nějak v hlavě neuvízne nic, je to hrozné, jako by si to připravovali chvilku před natáčením. Nevěra, domělá nevěra, připravovaná nevěra.. Oni nic jiného neznají?
Ten kluk Dlouhej ke vážně šikovný, měli by víc využít jeho potenciál, konečně někdo z mladejch kdo není dřevo nebo robot. Jo vlastně, mohli až vrátit Mirinku,ta už bude jistě nejmíň na Harvardu. rofl

Jo kde jsou časy noblesní paní Hejlové, její špičkování se synem, Simona a její nakažlivý smích, Matýsek, neříkej Matýsku. Teď to je tak ploché bash
katka.fee   22. 04. 2023 10:47
Re: to je teda dílo...
Naprosto souhlasim! Ja sem kazdy den koukam, jestli nepribyl nejaky prispevek a ono nic. A pak si uvedomim, ze vlastne neni o cem psatbash ty zapletky jsou fakt o nicem, furt dokola to samy, nic zajimavyho