Rozšířené vyhledávání
Re: Vandousek
avatar Peregrinaa   23. 02. 2023 21:07
Vandousek
jeje, je mi jí líto, koukám, že už i ten krupiér, ač nesmí vůbec, jí naznačoval, at se na to vysere, cha.... a Jolana musí zažívat takový zklamaní, vrátí se jí dcera, blbá je jak necky a když už vše vypadá líp - čili blbá je pořád, ale vypadá to, že za ní bude myslet chlap, tak prohraje čtvrt mega v kasinu a ještě jí nahání lichváři....chudák Jolana, určitě si zase říká - že tam v tý Kanadě radši nezůstala... Ludánek ji vyhodí oknem, až se to dozví.

A Adam, já nevím, ale je to šance a odjela bych... půl roku není nic. To zase musí udělat nějaký drama, no... aby z toho Ludánek vyšel jako zlej pán

Ušišlanou kometu a plájboje Frantíka komentovat nemůžu, protože bych byla sprostá

A Vendula už mě taky štve. Já jí chápu, ano, vidí v té Martině konkurenci, podnikatelskou i jakože citovou, ale tváří se u toho jak baset po kastraci, já ty ksichty utrápený fakt nemůžu ani vidět..navíc ta Martina má jiskru a do toho tahle vrásčitá utahaná a věčně zpruzená Vendula.... no, nevím.
katka.fee   23. 02. 2023 21:49
Re: Vandousek
Vanda je fakt blba. Ale trosku me tahle linka zklamala. Cekala jsem trochu, ze se jeji linka bude ubirat jinym smerem a zatim je za uplnou blbku.

Staz. Jediny duvod, proc bych nechtela jet, ze bych byla v druhaku. Pul roku je nic a i ta jeho krasotinka tam za nim muze klidne o prazdninach prijet. Ryba by ji urcite volno dala.

Ty dva zamilovany nedavam. Cekam, kdy Frckovi vsechno dojde a co ztratil.

A ufnukanou a strhanou Vendulu taky nedavam. I kdyz je fakt, ze mit Martinu ve svy blizkosti, tak mam taky strach. Ale tim, ze bude nastvana a tvarit se jak cinskej buh valky, tak si fakt nepomuze.
avatar sorong2   24. 02. 2023 06:19
Re: Vandousek
Holky máte pravdu. Jen doufám že Evžen nekoupí ty ovce a pštrosy a neodejdou oba na tu chalupu. To je snad poslední pár který nemá problémy. Jinak všichni. Copak to nemůžou nechat nějak vyvážené? Každý má doma problémů a chce se podívat na něco hezkého.
Vanda je hloupá takovou tou hloupostí dítěte, ona umí anglicky ale počítat jí evidentně nikdo nenaučil.
Ale prý už natáčí další díly, po porodu, tak se nám nejspíš ještě do prázdnin vrátí roflbash
avatar Peregrinaa   01. 03. 2023 19:13
Re: Vandousek
hele, ta ten fond na granty tutově vybílí a ještě půjde do vězení... mě je líto té Jolany, ta si musí fakt rvát vlasy, co to zplodila za blbečka, bohužel.....
katka.fee   01. 03. 2023 22:15
Re: Vandousek
Jako asi jo. Kde by jinak kazdy mesic prisla k 50 000?hmm vybili to naraz, rozjede se vysetrovani, policie.... otazka je, jestli si do ty doby Ludka stihne vzit nebo ne. Zajimavejsi by samozrejme bylo, kdyby svatbu stihlismich
Radulas   02. 03. 2023 20:05
Re: Vandousek
Taky bych moc nedala za to, že ten fond vybílí a dokonce bych si i tipla, že s těma prachama půjde opět do kasina a prohraje i ty.
Je to neskutečná blbka. Z Kanady přijede s dluhem na naše 600 tisíc a tady za pár měsíců stihne nadělat nový dluh za dalších 300. Fakt šikulka. Chudák Jolana. Ta facka dneska sedlapalka, ale obávám se, že přišla příliš pozdě. rofl
avatar sorong2   03. 03. 2023 06:21
Re: Vandousek
Bohužel takoví lidi jsou. Mají dluh, vezmou jinou půjčku a takhle dokud to neskončí průšvihem. Pořád se mluví o finanční gramotnosti ale na to stačí normální selský rozum ne? Nekupuju na co nemám. Tečka. Na co mobil za 40 a dovolená když pak nemám na elektriku a chleba?