Rozšířené vyhledávání
Ahoj kočko Péťo
Marcis71   22. 02. 2023 11:22
Ahoj kočko Péťo
Ahoj holky, nějak se tu nic neděje, pořád sem nakukuju a nic tu není. Jak se máte?? Hlavně mám starost o marody. Jsem moc zvědavá na ta nová dvojčata od Vladimíra Dlouhého. Napište něco happy yes
avatar Peregrinaa   22. 02. 2023 19:01
Re: Ahoj kočko Péťo
ahoj, dneska jsme byly poprvé venku, dvě mátohy, to si neumíš představit, jak i já myslela, že tu čtvrthodinu na vzduchu nevydržím.. malá sotva plete nohama, ale byla štastná. Ale manžel leží s antibiotikama a neustále jen chrchlá a z toho zvrací, je to peklo, vůbec nechápu, co to na nás sedlo, ale co tak slyším, že řádí opravdu všude nějaký nechutný virus... Už mě to nebaví, skutečně.

Jinak já měla Dlouhýho tak ráda, oba Dlouhý mám, jako i Michala a navíc Vladimír s Jungmanovou byl krásný pár. Jedno to dvojče je celý on, jedno celá ona. Krásní kluci a je ho obrovská škoda
Lidule   22. 02. 2023 19:31
Re: Ahoj kočko Péťo
Já se mám opět bídně, teď řeším svoji fenku Coru a bude to ještě dlouhý boj který snad vyhrajeme takže Ulici sledují jen na oko
avatar Peregrinaa   22. 02. 2023 20:51
Re: Ahoj kočko Péťo
co se jí stalo?
avatar sorong2   23. 02. 2023 08:47
Re: Ahoj kočko Péťo
Až se bojím psát. Tady už nějakou dobu žádná kalamita. Ťuk ťuk.
Jen v práci na prd, ale to se holt musí vydržet. Hypotéka se sama nezaplatí.
Ty moje hnáty teď taky bolí trochu míň, má to spojení s počasím a teď je stálejší tak lepší. Ale před pár dny jsem byla jak Maja mořská víla. Co krok to bolest k nevydržení.
Kluci Dlouhý jsou moc sympatický, tak snad jim tu linku nějak hned nezkazí.