Rozšířené vyhledávání
Re: Hospoda
katka.fee   17. 02. 2023 13:04
Hospoda
Co to je zase za zapletky? Martina, ktera chce prebudovat zajetou hospodu? Jestli chce varit italsky speciality, tak at jde varit do italsky restauracefacepalm
A ten Hlozanek? Bude si lustit ktizovky na zachode? Kolik mu je? 5?facepalm
avatar sorong2   17. 02. 2023 13:52
Re: Hospoda
No mě připadá že už nevědí co by.
Marcis71   17. 02. 2023 17:05
Re: Hospoda
Trapný zápletky. Martina - šíleně nesympatická herečka.
avatar Peregrinaa   17. 02. 2023 18:41
Re: Hospoda
hlavně je to to samý jak s Vendulou, jak taky předělala menu, no a co jako? Strašně trapný. Mě už to nebaví celkově.
katka.fee   17. 02. 2023 19:39
Re: Hospoda
Ja hlavne tu Martinu fakt nechapu. Chova se jak spratek. Jestli chce varit italsky speciality, tak at obepise italsky restaurace. Ted bude jeste bydlet nad bistrem, takze se muzem tesit na Venduliny ksichtyrant
avatar sorong2   18. 02. 2023 06:27
Re: Hospoda
Hlavně je to samý negativum. Samý průšvih, samé negativum, nebo se řeší TÉMA. bože začíná to být fakt výchovný seriál.
Jediný pozitivní je tam Evžen a ovce.
Radulas   18. 02. 2023 11:40
Re: Hospoda
Celá tahle linka mě taky irituje. Martina přijede po životním průšvihu a jak velká voda se vrhne do přetváření matčina podniku. Tahle hospoda je tam od samého začátku ulice, má spoustu štamgastů a styl jídel je celé ty roky stejný a všem tam vyhovuje. Tak dobře, chce vařit italské speciality, tak by mohla rozšířit jídelní lístek každý den o nějakou a ne hned všechno překopat. To už tady taky bylo, když se Vendula vrátila do práce a hned překopala sortiment a divila se, že zákazníci chtějí bagety, které si oblíbili a chodí si je tam kupovat.
Divím se, že tak energická postava, jakou je Kateřina, si neumí dcerušku usměrnit. Hospoda je její, tak ať je Martina ráda, že ji tam vzala a pokud se jí to nelíbí, ať se uchází o místo v italské restauraci.
Radulas   18. 02. 2023 11:46
Re: Hospoda
No a Hložánek je trapnej až na půdu a celá tahle linka. Já tedy nemusím jakékoli veřejné záchody a snažím se jim vyhnout. Těm v restauracích taky. Ovšem občas nic jiného nezbývá. Rozhodně by mi vadilo, kdybych věděla, že tam můžou i lidi z ulice. A mít restauraci, tak bych na to nepřistoupila.