Rozšířené vyhledávání
Re: Vendulaaaa
avatar Peregrinaa   09. 02. 2023 18:33
Vendulaaaa
no, ta se předvedla. Jako jo, dovedu jí pochopit. Ale nedovedu se na ní dívat smich Jak zhubla, tak jsou ty její ksichty ještě horší, tváří se jak kyselá prdel a jak už nemá ty naducaný tvářičky a je ztrhaná, tak vypadá spíš jak naštvanej baset. Děs.
avatar sorong2   09. 02. 2023 19:49
Re: Vendulaaaa
No já bych asi taky řvala, ona někde s minimem a táta si cukruje s nějakou kočenou, a chlastá.
avatar Peregrinaa   09. 02. 2023 20:22
Re: Vendulaaaa
však jo, psala jsem, že jí chápu, ale nemůžu se na ní dívat smich
Marcis71   10. 02. 2023 10:47
Re: Vendulaaaa
Mně se to líbilo. Byla to sranda. Pavlík je strašně zarostlej.
katka.fee   10. 02. 2023 12:31
Re: Vendulaaaa
Jojo, neda se na ni divat. Jako ta fuchtle z Italie me taky vytaci, ale strhana Vendula s bagetou je teda na pestwow
avatar Peregrinaa   13. 03. 2023 19:00
Re: Vendulaaaa
panebože, to její tokání s panem starostou rofl rofl Já být Hložánkem, tak vše co mám jí hodím pod nohy a se zděšeným jekotem uteču.... Tu bych se věru bála potkati sama v lese, ty šílený ksichty, rádoby sexy s těma vráskama a vyboulenýma očima, to je strašidelný rofl
avatar Peregrinaa   14. 03. 2023 19:11
Re: Vendulaaaa
ta je víc vykulená než Andule, Hurvínek je proti ní číňan... neskutečný. A na kole, to chci vidět. Chudák mladý pan starosta, takováhle seschlá větev.... mě by to normálně urazilo, kdyby po mě jel takovej blázen rofl
katka.fee   15. 03. 2023 11:59
Re: Vendulaaaa
Ona je naprosto silena, ani chytra moc neni. A u ni plati stara pravda, ze furt toho Pavla bude podezirat, zarlit na nej, nasazovat na tu Martinu, ze on se pak opravdu nekde spusti. Ale bude si za to moct jenom a jenom ona sama.
Radulas   15. 03. 2023 16:02
Re: Vendulaaaa
Já nějak nechápu tu ideu od samého začátku. To je jak ze základky - když si tě Adam nevšímá, tak předstírej zájem o Lukáše. Oni jsou už několik let manželé, tak tam by se to snad dalo řešit nějak inteligentně, ne. Co třeba kdyby si Vendula s tím Pavlem promluvila na rovinu, než vymejšlet takový kraviny.
avatar Peregrinaa   22. 03. 2023 20:02
Re: Vendulaaaa
chudák mladý pan starosta.... Ona je vážně cvok. Takhle se chovají děti. Ti přeberu Lojzuuuu... Neee, s ním chodím jáááá.. apod. Ty její cukrbliky jsou jak z kabinetu hrůzy... nikdy jsem neviděla nic tak antierotického, jako je ona... nechutná úplně
katka.fee   22. 03. 2023 22:57
Re: Vendulaaaa
Ona je cela takova umolousana, takova cuchtasmich bohuzel i hloupa, ona fakt nema co nabidnout
Lidule   23. 03. 2023 09:59
Re: Vendulaaaa
Já teď dva díly neviděla o co jsem přišla?
katka.fee   23. 03. 2023 11:10
Re: Vendulaaaa
Zkousela to na starostu zase smich ale vypadala (i podle hlasu) jako Doris ze Shrekarofl
Lidule   24. 03. 2023 06:27
Re: Vendulaaaa
Děkuji ... dneska Ulici opět neuvidím tak kdyby bylo něco zajímavého napiš dík