Rozšířené vyhledávání
Re: Kristýna
avatar sorong2   20. 01. 2023 06:54
Kristýna
Co to zase vymysleli? Panická ataka? Ta holka by měla něco dělat a ne se jen hrabat ve své hlavě, kór tedy v té její. Nic proti, ale to není normální ani zdravé snad. Nemá žádné starosti, koníčky, jen chodí na konstelace a nudí se.
Radulas   20. 01. 2023 14:46
Re: Kristýna
A na konstelacích jí podle všeho tu hlavu blbnou ještě víc.
avatar sorong2   20. 01. 2023 18:37
Re: Kristýna
Asi by chudinka měla víc odpočívat.
avatar Peregrinaa   20. 01. 2023 18:48
Re: Kristýna
pardon, ale já panikou trpím už skoro dvacet let. A nikdo neví, jak se to stalo, co to spustilo a co se děje. A proč. A je to strašně hnusný....

[www.idnes.cz]

tohle jsem psala já, jen redakce upravila jméno. Chtěla jsem tehdy, aby se o tom co nejvíc vědělo. Také jsem jezdila sanitkou s infarktem a mrtvicí a podobně. Ještě ted mě to občas tak vezme, že prostě nedojdu domů, musím si např. sednout.... a nejhorší je ten strašlivý pocit na omdlení. A hlavně - nikdo neví PROČ.

Tak jen tolik pro malou osvětu. Je to strašná choroba a málo se o ní ví.
avatar sorong2   20. 01. 2023 20:04
Re: Kristýna
Omlouvám se jestli jsem se tě dotkla. Ale v souvislosti s Kristýnou a ty její konstelace to vypadá fakt divně. Ta holka by možná měla chodit k psychiatrovi a ne na ženské kruhy a probírat babičky potrat.
avatar Peregrinaa   20. 01. 2023 20:36
Re: Kristýna
ježiš, nedotkla, klid... jen jsem chtěla říct, že takhle přesně to vypadá, at chodíš nebo nechodíš na kruhy a podobné píííípoviny rofl A tahle panika její bude podle mě vrchol toho, že se dá dohromady s tou guru a ona jí jakože bude léčit v uvozovkách...
Radulas   03. 02. 2023 19:35
Re: Kristýna
Kristepane, nemohli by tu ukňouranou Kristýnu vystřelit někam do vesmíru? Dokáže jenom kňučet, nic jinýho. Teď ještě začne zobat pilule a bude z ní feťačka. Ta terapeutka ji zblbne ještě víc, než jí blbnou na těch konstelacích. To je zase linka. shock
Radulas   03. 02. 2023 19:36
Re: Kristýna
Sorry, to byl takový výkřik diváckého zoufalství. smich
avatar Peregrinaa   03. 02. 2023 20:44
Re: Kristýna
byla to vždycky kňourinka, ale ted mám obavu, že se prokňourá přes Schneiderovou i s panikou rovnou do sektysmich
Marcis71   03. 02. 2023 20:09
Re: Kristýna
Já jsem vůbec netušila, že to je tak ošklivý a tak častý. Je dobře, že o tom budou lidi víc vědět.
avatar Peregrinaa   03. 02. 2023 20:43
Re: Kristýna
je to opravdu hnus. Mám to 17 let a nikdy nevím, kdy a kde to příjde, v tom je to nejzrádnější. Někdy bych fakt radši omdlela, práskla sebou , než tyhle nechutný příznaky na omdlení, ale nikdy neomdlíš... hrůza.
Lidule   04. 02. 2023 08:29
Re: Kristýna
Teda vůbec bych do tebe neřekla, že tím taky trpis sad no musí to být hrozné, článek jsem si přečetla fakt klobouk dolů že jsi o tom dokázala takhle napsat