Rozšířené vyhledávání
Prokop
avatar Peregrinaa   18. 01. 2023 19:20
Prokop
se chová jako totální debil, to už mě taky tak strašně leze na nervy...stará mladá a uhádanej debil, co musí mít poslední slovo... kde je ta holka se šmrncem a jiskrou, co mě tak strašně moc bavila??? Achjo. Nedá se na to dívat. Já se těším jen na Vanďouska a Evžena. Jinak mě tam serou úplně všichni...a netuším, co má znamenat to áchání starých, Paruky a Hastrmana jako... to jako budou bydlet mezi krabicema, nebo proč vlastně žebrají v té nábytkové bance? Já to nechápu. Důchody mají, věčně jsou u Karla a hlídají jí děti a vozí a vaří a dárečky a pak sedí zhroucení na tom umakartu a nemají ani skřín? To je tak debilní zase...
avatar sorong2   18. 01. 2023 20:03
Re: Prokop
No starý Marečkovi vůbec nechápu. Za celý život nemají ani zařízený byt? Bába si dá implantát, to není vůbec zadarmo. Mohla si dát něco levnější nebo to chvíli bez zubu vydržet. Nebo sakra jim tu pitomou skříň můžou koupit mladý za to věčný skákání kolem nich. Snad skříň není tak drahá, ne? Vždyť oni jsou bez pomoci Věrky nevydrží ani jeden den, hned se to tam celé hroutí. To jsou oba rodiče tak neschopný, že se neumí postarat o děti? Já to vždycky měla jako oddych, ale teď jsem vážně utahaná, možná i po tom kovidu pořád a nějak je to všechno složitý.
katka.fee   19. 01. 2023 08:06
Re: Prokop
Taky me to nebavi smich prokop a Magda jsou oba na pest. Nebavi me ani jeden.
A hastrmani, to je zase zapletka. Jestli baba nechce nic zadarmo, tak at objedou par bazaru nebo at si koupi neco ve vyprodeji. Delaji z nich jakoby pomalu zili o vode a o chlebu.
avatar Peregrinaa   01. 02. 2023 19:23
Re: Prokop
ti dva jsou tak strašně otrávení sami ze sebe, že se na to nedá koukat...ímrvére se tváří jako by jim vymřela komplet celá rodina i s přilehlou vesnicí, Magda jak kdyby skákala do hrobu a Prokop neustále tak otrávený výraz, to jsem snad u nikoho neviděla. Navíc on je poměrně hezký a je to strašný kontrast. Usmát se to neumí...prostě dva puchejři....děs.
Radulas   03. 02. 2023 10:12
Re: Prokop
Prokop je takovej ten tragéd, co nikdy nebude se svým životem spokojenej. Když dělal ředitele, tak byl furt zavrtanej do práce, nic jinýho nestíhal, ale přitom si určitě maloval, jak se Landovka vrátí po roce z Peru, rovnou půjde na mateřskou, vrátí se až za tři roky a nebude chtít dělat ředitelku, aby se mohla naplno věnovat dítěti, a jemu to místo zůstane. Tak to mu nevyšlo podle plánu, Landovka ve vrátila, takže další tragédie - přišel o příplatek za ředitelování (!!!!), a navíc mu bere hračku, když mu nechce přiklepnout peníze na projekt. Místo aby vydržel těch pár měsíců, než půjde Landovka na mateřskou, tak bude prudit a vztekat se.
Nevím, co je pro Magdu lepší - jestli když v jednom kuse neměl čas nebo když je permanentně naštvanej. Pro ni je výsledek stejnej - štěká na ni.

Další věc, nad kterou mi v Ulici zůstává rozum stát, jsou peníze. Jo, jasně, v reálném životě jsou rodiny, které jsou bez peněz a nemají to jednoduché. Třeba samoživitelky. Ale svobodnej třicátník? To nevyžije z platu učitele? Nebo Marečkovi? Dva důchodci, co si za celej život nebyli schopni našetřit na vlastní bydlení a z toho, že nemají na skříň, je záležitost na šest dílů. Mára v jednom kuse taxikaří a ještě má peníze z rozvozů pro Coolnu, Karla je zaměstnaná a nemyslím si, že by jako kriminalistka měla minimální plat. Přesto se v téhle rodině každou chvíli řeší prachy. Nepochopím, kde ti scénáristi žijou.
avatar sorong2   03. 02. 2023 12:35
Re: Prokop
Téma peníze.
Vezmi si, jak oni žijou. Pořád na kafíčku, do bazénu, na hory, výlety, kina.. Já tedy nevím, ale v hospodě má kafi nebo dovolené jsem nebyla 7 let, teď to bude už 8 a nemůžu říct že by ze mě peníze nějak padaly. Tyhle srandy stojí víc než se zdá. Takže ke dotují starý a těm nezbývá ani na tu pitomou skříň. Přitom donedávna oba ještě k důchodu dělali.

Prokopa bych nechtěla ani zadarmo. Ten je teď naštvaný pořád. Věčně nespokojený, a odnese to ona.