Rozšířené vyhledávání
Re: Hastrman
avatar Peregrinaa   06. 01. 2023 19:31
Hastrman
já už se musím smát... pokolikáté už ho odněkud vyhodili??? Já vím, že je šílené shánět práci před důchodem nebo on už je v důchodu, ted nevím...ale on je naprosto nedůvěryhodný typ..zatím ho odevšad kvůli nějakému průseru vyrazili...bud okamžitě rozbije auto, nebo se zadluží, nebo.... všechno možný. To je jak kolovrátek s ním... to neumí vymyslet nic nového??
Radulas   06. 01. 2023 19:40
Re: Hastrman
On už je v důchodu. A Věra taky. U nich ale taky žasnu nad finanční gramotností. To si fakt za celý život nedokázali nenašetřit pár korun na důchod?
On je teda ale nemehlo od pohlledu.
avatar sorong2   06. 01. 2023 20:04
Re: Hastrman
Jestli jsem to pochopila tak oni nemají ani nábytek, budou kupovat teprve skříň? Si říkám co dělali celý život s penězi.
Radulas   06. 01. 2023 20:18
Re: Hastrman
Jj, nějaký nábytek v tom bytě asi byl, ale mluvila o tom, že potřebují skříň, aspoň jedno křeslo, větší botník a ještě něco, to jsem už zapomněla. Možná stůl, když psala na krabici položené na židli. Fakt žasnu nad představama scénáristů o lidech.
katka.fee   07. 01. 2023 14:08
Re: Hastrman
Ja hlavne tu linku s bytem nechapu. Ja myslela, ze je z toho bytu vyrazili. Nebo se jenom rekonstruoval?
Radulas   07. 01. 2023 15:23
Re: Hastrman
To není pocit. Opravdu je vyrazili. Pak byl ještě problém, že majitel tohoto bytu, kde jsou teď, měl problém vystrnadit předcházející nájemníky, takže staří Marečkovi byli nějakou dobu v bytě Máry. A nějak těsně před Vánocemi se nastěhovali sem. Takže jsou teda v dalším pronajatém bytě a očekávám, že s tím budou ještě další problémy.
Ale tu jejich finanční situaci fakt nějak nepobírám. Vždyť Věra spoustu let uklízela a bydlela ve sdíleném bydlení s nějakou kamarádkou, když se rozvedla s Hastrmanem tatrmanem. Ten dejme tomu vlastní blbostí o všechno přišel, ale předpokládám, že kasu u nich vždycky držela Věra a nepochybuju, že pevnou rukou.

Mimochodem, už mi nějak vypadlo, co se stalo s tím Karliným bytem. Měla tam nějaké nájemníky, co jí neplatili, ale pak jsem nějak kolem toho Márova prů... ztratila přehled. Ale nemyslím, že by ho Karla prodala, protože Mára prošustroval myslím 250 tisíc a to by bylo zbytečné prodávat byt, který má hodnotu milionů. Nejspíš zase scénáristi zapomněli, že ten byt má existovat. Jinak by přece nebyl problém, aby do něj šli Hastrmanovi, když je majitel vyšoupl z nájmu a platili Karle nějaké nájemné.
No, ale to už zase hledám v Ulici logiku
avatar sorong2   07. 01. 2023 16:09
Re: Hastrman
Obávám se že scenáristi se mění po pár měsících a jelikož to asi nesledují od začátku, možná mají jen nějaký hrubý rozpis kdo s kým má jaký dítě a finito.

Mě se taky zdá že jsou zpátky v tom stejném bytě, jen nemají nábytek.
Ale kdysi když žili spolu tak byli určitě v něčem, možná nájem, a nábytek měli? Já tomu nerozumím, takhle to vypadá že žijou jako v Americe, kde každý bydlí v zařízeném bytě a když se stěhuje, vezme tašku z oblečením a mizí.
Jenže oni pořád pomáhají mladým, nosí jim nákupy nebo rovnou hotové jídlo to taky není zadarmo.
katka.fee   07. 01. 2023 23:11
Re: Hastrman
Mne taky prijde, ze jsou furt v tom samym byte, proto jsem psala, ze uz tu zapletku nechapusmich ten byt mi prijde ten samej jako kdyz tam byl Hastrman v dobe, kdy paruka byla nekde v tech laznich a na dalku ho kontrolovala.

A co se tyce Karlina bytu, tak mam pocit, ze par mesicu zpet neco rikala, ze by ho prodala, ale pak si to rozmyslela. A je teda zvlastni, ze tam nebydli ani Bruno a ani Hastrmanihmm
avatar sorong2   08. 01. 2023 07:10
Re: Hastrman
Ono tam vůbec každý bydlí v nájmu. Kdo si koupi svoje obvykle ze seriálu odejde, Hejl, Simona... rofl
Radulas   08. 01. 2023 14:02
Re: Hastrman
Podle scénáře to má být jiný byt, takže zřejmě jen poupravili ten původní a nechali jejich byt ve stejné dekoraci.

Už jsem se lekla, že jsem neprošvihla prodej Karlina bytu. Sice se dívám pravidelně, ale většinou u toho ještě něco dělám, tak bych se ani nedivila. smich Už se kdysi "ztratil" byt, kterej zdědil Jarda Hejl po svém otci. Miriam původně taky měla byt, ve kterém bydlívala s Jardou a pak ho pronajala a najednou nebyl, když se rozešla s Peškem a potřebovala bydlení - pak se tuším odstěhovala někam mimo Prahu.
katka.fee   09. 01. 2023 22:52
Re: Hastrman
Po dnesku si rikam, aby si nedal repete s bezdakamasmich