Rozšířené vyhledávání
Re: kráva Skyler..
avatar Peregrinaa   05. 01. 2023 19:03
kráva Skyler..
bože, to je zas linka... jede stopem, Andule šíílí, Frcek šílííí, všichni šílí kvůli jedný nezodpovědný krávě. Chudák Bára. Já se na to nemůžu dívat...

A ta Kristýna má fakt už vymleto... i ten náboženskej pohled má.... hrůza
avatar sorong2   05. 01. 2023 20:37
Re: kráva Skyler..
Kristýna by potřebovala poznat hodnotu koruny. Rodiče všechno platí a madam není nic dobrý. Vybrat si školu a pak se ofrňovat. Ty její konstelace taky nejsou zadarmo..
A skylar, škoda slov.
katka.fee   05. 01. 2023 22:16
Re: kráva Skyler..
Prijde mi, ze Skyler zacne delat naschvlay, aby Frcek skakal jak si piskne.
A Kristyna se zene do pruseru. A presne, zacina mit takovej vyraz typu: ja jsem osvicena a vim vic, nez ostatni
avatar Peregrinaa   06. 01. 2023 19:12
Re: kráva Skyler..
no, ted tomu dal Frantík ze třetí bé na prdel... a bláznivá Andule je v tom bude ještě podporovat, uvidíte... já tuhle linku tak nenávidím.... strašný děj, strašní herci...
Radulas   06. 01. 2023 19:35
Re: kráva Skyler..
On je fakt trouba. Letí k ní, aby jí údajně vyvedl z omylu, že k ji ještě miluje a pak jí to potvrdí. To si pěkně natento do bot... kdepak Teď se jí už nezbaví. Chudák Bára, ale jestli se nakonec rozejdou, tak to myslím bude pro její dobro. S tímhle troubou a Skyler za zadkem by nikdy nebyl klid.

No a Kristýna, ta je taky boží. Před lety utekla z domova k Denisovi do drogovýho doupěte, teď to směřuje k tomu, že zavrhne rodinu a uteče k nějaké sektě.
katka.fee   07. 01. 2023 14:06
Re: kráva Skyler..
Strasna linka. Ona furie, ktera moc dobre vi , co ma delat a Frcek, kterej cumi jako by dostal poznamku do zakovsky a rodice mu na ni prisly.
A k tomu ty herecky vykony. Des.
avatar Jitule55   10. 01. 2023 11:25
Re: kráva Skyler..
avatar Peregrinaa   09. 01. 2023 18:40
Re: kráva Skyler..
ježiš, na to nedochůdče v roli svůdníka se fakt nedá koukat. Otřesná dějová linka. No a samozřejmě Andule bláznivá s kotštětem, vykulený oči a už vyzvídá shockrofl
avatar Peregrinaa   09. 01. 2023 19:21
Re: kráva Skyler..
ježiš, ta je tak blbá, prej - on to nemá jednoduchý!!! Néééé.... Eva má rozum, fakt. Jediná. Já se jí divím, že se s tou vykulenou bláznivou nánou vůbec baví.....
katka.fee   09. 01. 2023 22:45
Re: kráva Skyler..
To jsem si rikala taky. Eva ma jedina selskej rozum. Andula zas jenom kouli ocima, bude se hroutit a nakoc Frckovi rekne, ze to prehnalfacepalm
katka.fee   09. 01. 2023 22:48
Re: kráva Skyler..
Neda. Je to strasny. On vypada jak ze zakladky, proste na nem neni nic, co by me zaujalo. Je naprosto asexualni a jeste se o nej budou rvat 2 zenskyfacepalm mam fakt dost
Marcis71   10. 01. 2023 16:19
Re: kráva Skyler..
Ty scény připomínají hada a malého myšáka. To se fakt nedá. Je to chrozný pardon
katka.fee   10. 01. 2023 18:00
Re: kráva Skyler..
To je presnyhappy yes