Rozšířené vyhledávání
Re: až v Novém roce?
avatar Peregrinaa   17. 12. 2022 18:44
až v Novém roce?
ahoj uličníci, tak včera byl poslední díl - ještě bude na Štědrý den nějaký speciál Ulice z Kašperek, jak tam pojede Milouš s Evou a Andule se jim tam samozřejmě vetře....no nic...to teda byla půlka sezony jak víno, řeknu vám tedy rofl

Všem přeji alespon trošku té Vánoční pohody a bohatého Ježíška.... ať se všem splní všechna přání a ať už ta válka má nějaký konec...věřím, že si nikdo z vás nepřeje vlastně nic jiného....

A na Štědrý den si čas určitě najdem, ony ty speciální díly bejvají opravdové maso rofl
avatar sorong2   18. 12. 2022 06:23
Re: až v Novém roce?
Díky za přání.
Taky přeju všem vše dobré, ať se nám svět vrátí zase do normálu.
Na vánoční speciál samozřejmě koukat budu, a pak asi začne po novém roce?
Lidule   18. 12. 2022 09:23
Re: až v Novém roce?
Bohužel jsem v posledním týdnu Ulici neviděla takže nevím o co jsem přišla, mě přijde že mám jednu pohromu za druhou ale tím vás nechci obtěžovat ... přeji Všem krásné svátky usmev
avatar Peregrinaa   18. 12. 2022 19:18
Re: až v Novém roce?
o nic jsi nepřišla.... a pohromy, o těch nevím, vždy vidím jen tebe a Zdendu a pejsky... jestli chceš, tak napiš na messenger... jestli ne, nevadí, já už z nikoho radši nic nepáčím...
Radulas   18. 12. 2022 11:04
Re: až v Novém roce?
Taky přeju pohodové svátky a jenom všechno dobré. Po těch třech posledních letech by se už svět zase mohl hodit do normálu.

A co si přát v Ulici? Aby scénáristi pochopili, že takový seriál má být pro diváky oddechovka a ne série nevěr a katastrof.
avatar Jitule55   18. 12. 2022 18:45
Re: až v Novém roce?
Přeji všem krásné, pohodové svátky ve zdraví prožité a u nových dílů ahoj papa
katka.fee   23. 12. 2022 18:01
Re: až v Novém roce?
Taky vsem ulicnikum preje krasne Vanoce a stastny novy roksrdce
Marcis71   24. 12. 2022 14:48
Re: až v Novém roce?
Ahoj holky, všem přeju krásné Vánoce, hlavně zdraví a pohodu. Už jsem viděla vánoční díl a je to hodně slabý. Radši si pusťte nějakou pohádku. Ať je v novém roce v Ulici na co koukat dance
avatar Peregrinaa   24. 12. 2022 18:48
Re: až v Novém roce?
já na to úplně zapomněla, takže jsem snad o nic nepřišla? Akorát teda ta Ema, vypadá jak kdyby jí bylo 55 let.... taková transka nebo nevím, nebinární, jak je to dneska v modě.....
avatar sorong2   24. 12. 2022 20:33
Re: až v Novém roce?
Já to mám nahraný a kouknu zítra. Dneska jsme povídali se synkem. :-)
Radulas   25. 12. 2022 10:37
Re: až v Novém roce?
Nepřišla. Kdyby to nenatočili, vůbec nic by se nestalo. Na Štědrý den bych čekala aspoň hodně vánoční nálady, ale tady bylo nejvíc slovních invektiv mezi starou Knoblochovou a Evou a nebo Eva drbala s Andulou a pomlouvala starý Knoblochovy. Prostě díl naprd.
katka.fee   02. 01. 2023 07:51
Re: až v Novém roce?
Ja to videla teda az vcera. Nejak se mi porad nechtelosmich Ema teda vypada jak nejakej elf. Mozna by to byla i hezka holk, ale ty bilo fialovy vlasy jsou des.
Jinak dil o nicem. Baba Knoblochova je na pest a dej to vlastne taky zadnej nemelo.