Rozšířené vyhledávání
Kristýna
avatar sorong2   17. 12. 2022 06:51
Kristýna
Stal se z ní pěkný lempl. Do školy nechodí, jen se nechá živit a platit si ty konstelace. Beztak to bude nějaká sekta nebo tak z čeho zase bude průser. Copak jí nenapadne, že její pohodlný život stojí dost peněz, a když tedy nestuduje, mohla by mámě pomoct finančně a aspoň si najít práci? Ale to vlastně není moderní, moderní je se jen tak flákat.
katka.fee   17. 12. 2022 16:24
Re: Kristýna
Taky jsem premyslela, co s ni bude. Cekam, ze ji tak v unoru/breznu oficialne vylejou az budou na studijnim kontrolovat studijni vysledky. Do ty doby je teda oficialne student. A co dal jako? To pujde na pracak? Cekam, ze spadne do nejaky sekty a definitivne ji hrabne
avatar sorong2   17. 12. 2022 17:07
Re: Kristýna
A Luďánek si na mámě smlsne, že to nemohlo jinak dopadnout když je sama taková labilní.
avatar Peregrinaa   17. 12. 2022 18:45
Re: Kristýna
já čekám taky sektu. Guru tam ještě nebyl, to by bylo aspon nějaký drama. Vše tomu nasvědčuje. Ta její změna i ty startrekovský kecy.....
Radulas   18. 12. 2022 11:16
Re: Kristýna
Zajímalo mě, jestli něco takového jako rodinné konstelace existuje nebo je to výmysl, tak jsem hledala na Googlu a našla jsem, že to opravdu existuje. Tak že by si zaplatili u Novy reklamu? Nestudovala jsem to, jenom jsem to tak prolítla a přijde mi, že to spíš připomíná tu sektu, než seriózní vědu. shock
MilliV   18. 12. 2022 12:10
Re: Kristýna
Je to hodně ezo. Strčila bych to do stejnýho šuplíku s kraniosakrální terapií a kineziologií. Nevím, mně to přijde jako vaření z vody. Moje matka na tohle hodně dá a já se vždycky chytám za hlavu. hmm
avatar sorong2   18. 12. 2022 14:11
Re: Kristýna
No jo, vážně existuje.
Tak ona psychologie je dá se říct věda, a taky tomu moc nefandím.
Jak začal kovid, byla jsem chvílema dost s nervama v háji, tak jsem zavolala naší psychologické pomocí, co nám zařídila firma. No, hodinku jsme si hezky povídaly, já jsem se dozvěděla že nejsem nesmrtelná a na každého jednou dojde, a že jsem hloupá a mám víc úkolovat děti. Že když jsem se mohla starat já o ně když byli malí, tak teď je řada na nich. Takže jsem poděkovala a začala se večer léčit rumem a bylo mi líp. rofl
Tím nechci říkat že jim neřeknu. Ale myslím že když mi kluk s kamarády složí uhlí a holka má teď sama miminko tak po ní nebudu chtít aby mi jezdila umýt okna nebo něco. Takže na co nestačím sama nebo někoho neseženu, tak prostě není důležitý a hotovo. Přece se nemusím trápit s blbostma.