Rozšířené vyhledávání
Michal
avatar sorong2   08. 12. 2022 19:41
Michal
Docela hezký od něj že chce Kaštana vzít k nim na vánoce. Stejně tam skončí, ať se táta čertí jak chce.
Ale s mladým si docela rozumí.
avatar Peregrinaa   08. 12. 2022 20:38
Re: Michal
jo, po dlouhé době to byla milá scéná s tou žofiinou máti....pěkně ho podržel.

Ad Landová - mě pořád příjde, že je té herečce tak 60, nějak jí to těhotenství prostě nevěřím, přitom kolik jí je, 40? No, každopádně alespon tohle by mohlo dopadnout dobře, ale oni to stejně jako vždy pohnojí.... nějaký potrat, nebo mimoděložní, známe svý scénáristy....
avatar sorong2   09. 12. 2022 08:31
Re: Michal
O Landové si taky myslím že je starší. Ona je prostě takový typ.
Radulas   09. 12. 2022 09:41
Re: Michal
Tahle scéna se mi taky líbila. Kaštana teda nemusím, ale k Michalovi se fakt chová hezky. Ovšem pro mě je představa, že by mi na ke stromečku přistál takový dáreček, jako je Kaštan, naprosto nesnesitelná. Vůbec se nedivím, že Vítek frfňá.

Landová je taky postava, která mi od začátku pije krev. Nejdřív ty její představy, že je Tony pedofil, pak jak pomáhala tomu Gábininýmu stalkujícímu hasiči a nedávno její až šikana Magdy, kdy ji buzerovala kvůli každý kravině. Ovšem ta scéna, kdy říká Magdě, že má pozitivní těhotenský test, ta je boží. Upřímně jsem jí tu radost přála a doufám, že to scénáristi opravdu zase nepodělají a nechají ji porodit zdravé dítě.