Rozšířené vyhledávání
Re: ooo, pan starosta...
avatar Peregrinaa   23. 11. 2022 18:55
ooo, pan starosta...
zdálo se mi to, nebo Vendula po mladým pěkně házela...éééh..očkem asi, nebo co to mělo být za herecký výkon rofl Ještě to by chybělo, aby po něm vyjela, nějak dlouho tam nebyl těžkotonážní Pavlík, scénáristé jsou schopní všeho, to bude ještě legrace
katka.fee   24. 11. 2022 01:26
Re: ooo, pan starosta...
Taky mi prislo, ze s nim laskovalasmich ono vubec Vendule nejak v posledni dobe narostlo sebevedomi, tak buh vi, kam to dospeje, kdyz ho tam ted bude mit furt nassckovanyho
katka.fee   24. 11. 2022 15:35
Re: ooo, pan starosta...
Dneska uz do ni Mario sil, ze se pred nim nakrucuje a ze on je presne jeji typrofl
A nerikala Vendula jeste nedavno, ze ji Pavlik projevuje malo lasky?facepalm
avatar sorong2   24. 11. 2022 19:44
Re: ooo, pan starosta...
Ale sluší jí to. Ta holka fakt hodně zhubla.
katka.fee   25. 11. 2022 11:39
Re: ooo, pan starosta...
Jo, je fakt dobrausmev
[www.prozeny.cz]
Marcis71   25. 11. 2022 15:00
Re: ooo, pan starosta...
To si musím přečíst. Tak se budu snažit, až bude zase sezóna zeleniny.
Lidule   25. 11. 2022 12:07
Re: ooo, pan starosta...
Ja taky zhubla, za půl roku 20kg ale nikde o mě nepisou wowsmich ale jo vypadá líp
Radulas   25. 11. 2022 13:47
Re: ooo, pan starosta...
Tak já o tobě napíšu, stačí říct: velká gratulace, jsi fakt skvělá a určitě ti to moooooc sluší. highfive
avatar Peregrinaa   25. 11. 2022 16:41
Re: ooo, pan starosta...
můžu potvrdit, vypadá čím dál líp... dle fotek tedy... já si myslím, že je to tou chovatelskou stanicí a dlouuuuuhýma procházkama s Olafem, Svenem, Corou apod apod apod...nějak Lidul ten tvůj zvěřinec překrásnej nestíhám smich
Marcis71   25. 11. 2022 15:50
Re: ooo, pan starosta...
Liduli, napiš nám, jak jsi to dokázala??
Lidule   25. 11. 2022 17:22
Re: ooo, pan starosta...
Dík všem blush no a jak se mi to povedlo, začalo to když jsem utekla hrobníkovi z lopaty když jsem podstoupila operaci, díky jizvě na břiše a bolestem co jsem měla jsem se naučila jíst menší porce, sladké mě přestalo chutnat - a tím to začalo samo dolů aniž bych sama chtěla takže jsem se toho chytla když to šlo dolů, taky díky psům se i víc hybu, kámoška mě dotáhla na fitbox a doma máme male fitko ale to chci ještě obohatit trampolínou a stojícím boxovacim pytlem ... jako je to sice fajn mít i nějaké kilo dole, ale zase jsem neměla nic na sebe, trička na mě vysela, kalhoty padaly, takže krom ponožek se muselo vše nakoupit menší velikosti uf ještě že mám skvělého manžela a ten mi šatník obnovil
avatar sorong2   25. 11. 2022 20:07
Re: ooo, pan starosta...
Klobouk dolů. Já se snažím ale lehký to není, fakt to chce vůli.
V létě mi to šlo, ale teď mám chutě na taková ta podstatná jídla. bash
Lidule   25. 11. 2022 20:24
Re: ooo, pan starosta...
No ono udělalo hodně i psychika, 9 let jsme se snažili založit rodinu a ze dne na den možnost přirozeně jsem o to přišla takže i tohle má na tom velký podíl ... ale už jsem s tím smířená
Marcis71   26. 11. 2022 10:41
Re: ooo, pan starosta...
Můžeš si užít i jiné děti. Nám dělá rozjařovadlo neteřinka, je jí 7 let. To jsou hodinové telefony s babičkou. Dneska jsou děti hrozně akční a mají velkou fantazii.
avatar sorong2   26. 11. 2022 11:30
Re: ooo, pan starosta...
To je mi líto.
Myslím že odložených miminek je pořád víc než je zdrávo, třeba by to byla cesta.. A plno ženských pak mělo svoje dítě hormony se uklidní... Naší si taky vzali bráchu a za pár let, Jituška. tuc
Lidule   26. 11. 2022 13:41
Re: ooo, pan starosta...
Já můžu jedině podstoupit umělé oplodnění ale to mam taky za sebou bez úspěchu ... a ve čtvrtek mi volaly z gyndy že moje poslední kontrola stěru nedopadla dobře takže musím jít v lednu zas na kontrolu tak snad mi nenašli nic vážného
avatar sorong2   26. 11. 2022 16:03
Re: ooo, pan starosta...
sad někdy je ten život pěkný prevít. Tak budu aspoň držet palce ať je všechno dobrý.
Lidule   26. 11. 2022 20:14
Re: ooo, pan starosta...
Moc děkuji srdce