Rozšířené vyhledávání
Proboha, co to zase udělali z tý Evy? bashbash
Čuchla k penězům a chová se jak .... Anče pohaní oblečení a chlubí se svým ohozem a pak šudlá nějaký flek na ledničce utěrkou, na kterou plivne? To fakt musí udělat z každé postavy debila nebo kr*vu?
jo, to má bejt zřejmě "vtipná" přeměna Evy na milionářskou paničku - oni už neví, co by tam totálně posrali....Snad je to jen přeháňka, prostě Eva čuchla k penězům a ted ze sebe dělá hogo fogo, ono to nebude dlouho trvat. Baroko naoko happy yes
A pak se zhvízdá a otvírá olejovky v kožichu. Bože, to musí bejt dobrej matroš, co scénáristi hulej.
Někdy si říkám že testují na co se ještě vydržíme dívat.
Přesně. Taky mě už napadlo, že testují výdrž diváků.
no, moje výdrž evidentně pomalu končí, páč zítra asi se vyspí Francek se Skyler, v tom měla Eva pravdu, chtěla ho jen ulovit, proboha, jeho, s kšandama a pytlíkem na cvičky.... Už ani Karel a Mastná hlava mě nebaví, jen Vandička a ta zcela jistě bude odejita, její těhotenství podle mě do toho nezakomponují a přitom se to tak nabízelo... co dál? Nic. Mě to tak nebaví... ty postavy všechny se chovají jak roboti, je evidentní, že to vůbec nehrají s nějakou radostí, vcítěním se, jen odřikávají text... achjo.
.... A pro nezájem diváků a malou sledovanost se Ulice ukončuje. A pak už tam nebude vůbec nic. O víkendu snídaně? Kde jsou pohádky dětem?
no to mi ani nemluv, na to se nedá koukat. Já všeobecně snídani s Novou nenávidím a ještě se na ní koukat o víkendech...a samá politika, debilní moderátoři, naprosto o ničem... jsem vždy malý a manželovi pustila pohádky rofl se tam spolu smáli - on už se vrací do dětských let, pošlu ti video, jak koukají na Toma a Jerryho a to je prostě batole a senilní stařec rofl a teď víkendová snídaně snad do jedný odpoledne... Na té Nově vždy vezmou něco, co dlouhé roky funguje a totálně to poserou..... a ještě se tím chlubí.
Šetří. Úplně to z toho čiší.
Taky mám svoje pohádky a horory a všechno. Na to co je v bedně se kolikrát nedá koukat
Jo, víkendovou snídaní to zazdili. Pohádky mi taky chybí. Ty nezklamou. Super oddechovka a nejen pro děti. Aspoň někde vítězí spravedlnost a hajzlové jsou potrestáni. smich
a zatímco na člověku si smlsne kdejaká havěť, jeleni se klidně pasou..... rofl
Viděla jsem ukázku, jak Vanda říká mámě, že jí našli polyp na děloze a že půjde na zákrok....no to jsem zvědavá, jak to s celou Vandou skoulí hmm
Mně Eva strašně připomíná manželku Klementa Gottwalda. Taky madam z nuzných poměrů, která se neuměla chovat, nechala si říkat milostpaní a nosila lišku na krku i v létě.
Prostě panička z Nemanic. rofl
jojo, Martička, to byla legenda...milostpaní v červenci zpocená v kožichu a nemohla prej ani sevřít ruku, kolik měla prstenů..nakradených někde.... děs. Navíc prej strašně smrděla takovou tou laciností a potem, inu, snad 200 kg ve dvou norcích v létě...
Ona prej chtěla být strašně jako Hanka Benešová, ale neměla na to ani inteligenci, natož vkus. happy yes
No a Eva je totéž. Taky taková... madam z nonstopu s norkem smich
ale nyní Eva "someliérka" mě upřímně pobavila...typická totální prudičská panička, která rozumí vínu asi jako koza petrželi, ale najednou, když byla na ochutnávce, všechno ví..pěkně si jí telátko šárka vychutnala smich
Bože to je přímo krááááá*a nebeská. Prdu rozumí a chová se na pár facek.