Rozšířené vyhledávání
tááááááta rofl
avatar Peregrinaa   04. 11. 2022 18:49
tááááááta rofl
no, to od Karla nebylo moc štastný, říkat Mastný hlavě po takovém průseru a nevěře, že jeho synek řekl táto na ulici úplně cizímu chlapovi, chachaaáááá rofl bože můj, jak ta je blbá. Nedělá vůbec nic, jen se opírá o kuchynskou linku, všichni okolo ní skáčou, vaří za ní, perou, žehlí a ona stojí a tváří se jak Rusalka. A když promluví, tak naprostou kravinu, která toho Máru ještě totálně popíchne. Vyvázla z toho fakt hodně lacino teda....
avatar sorong2   04. 11. 2022 20:49
Re: tááááááta rofl
Když pominu že si vůbec s Jakubem neměla začínat, tak teď každým slovem toho Máru zbytečně vytáčí. Měla by si dávat pozor, ale ono to nakonec je jedno. Toho štve i jen když jí vidí. Měli by se na čas nějak oddělit a buď to zvládnou nebo ne. Mára kope kolem sebe a ani neví co chce.
S tím malým smradem ať jedou a Skylar ať si vezmou sebou, a Klímovy. Ježíš mě to tak nebaví. Proč se nedokážu přestat koukat? :-D
Radulas   05. 11. 2022 14:07
Re: tááááááta rofl
Jo, když mu to říkala, tak jsem taky nadskočila. Ta Karla totálně zblbla. Tohle říkat otci svých dětí asi není dobré nikdy, natož v situaci, kdy mu několik měsíců zahýbala.
Jsem jenom zvědavá, kdy konečně doklapne Věrce, co se děje. Zrovna ona, která i když se nic nedělo viděla trávu růst, je teď slepá a hluchá. Teď se objevila ta výpověď starejch Marečků z bytu, tak předpokládám, že jejich nové bydlení bude mít souvislost s rozkolem Márova manželství.
I když divák nikdy neví. Nějakou dobu už mám pocit, že scénáristi jsou silně pod vlivem, nebo scénáře píšou nějací Měsíčňani.
To s tím Chrisem je taky totálně mimo mísu. To kdyby si harant vzpomněl, že chce žít v Ledovém království s Annou a Elsou, tak mu taky rodiče sbalí kufr a pošlou ho tam, aby byl šťastnej? Chce být s dědou a babičkou, ale když je s nima, tak stejně čumí do tabletu. To bylo taky dobrý, jak ho měli předávat Frantovi, čekali na něj na hřišti a Christiánek seděl vedle skluzavky na lavičce a hrál si na tabletu. Opravdu skvělá výchova.
Teď poslední dobou je to v té Ulici samý kult dítěte. Jedno smrádě si určuje, kde chce bydlet a druhé určuje tátovi, s kým se smí bavit a s kým ne. Jestli je tohle ze života, tak potěš koště! shock
avatar sorong2   05. 11. 2022 19:50
Re: tááááááta rofl
No jo. Když tam musí zakomponovat ty TÉMATA. a reklamy tak na sám svůj děj jim moc prostoru nezůstane. A drogy, možná berou to samý co naší plánovači směn. Někdy to reklamuju i 4x bash než to mám v pořádku.