Rozšířené vyhledávání
neneneneneneeeee
avatar Peregrinaa   27. 10. 2022 18:46
neneneneneneeeee
shockrofl Já se na ty dva labradoodly prostě nesmím koukat.... mastná hlava v brejlích, tvrďák, Bruno se tváří jak padouch z Majora Zemana, neeee, prostě ne.... Tohle se strašně, ale strašně nepovedlo rofl
katka.fee   27. 10. 2022 18:49
Re: neneneneneneeeee
Kdyby meli aspon kukly a nezvanili, aby je nepoznal ale tohle je velky spatnyrofl
avatar Peregrinaa   27. 10. 2022 19:07
Re: neneneneneneeeee
celkově vidím velký špatný..hodně doma budeš rofl

Ježiš, a ještě duchy tam tahají, Kristiááánek z tabletu zmagořil a vidí duchy... Světlanu. Aha. Hele, já už se nedívám. Já už nemůžu..... rofl To se nedá
katka.fee   27. 10. 2022 19:31
Re: neneneneneneeeee
A Bara na mesic nekde na dovoleny a Skyler ma volny pole pusobnosti. Ale je chytra a na Baru nenasazuje. Boj o Francimora. To nedambojim
avatar Peregrinaa   27. 10. 2022 19:40
Re: neneneneneneeeee
rofl nápodobně... Ted v té ukázce, jak mu dala pusu a on čuměl přesně jako v Páni kluci Tomáš, když se zasnoubil s Blankou....rofl Tomu tam bylo kolik, tak 8? Tak naprosto přesně vypadal nyní František. Jak říkám, chybí mu pouze čepice s bambulí, aktovka s odrazkama a pytlík na cvičky. Jo a punčocháče na kšandy. To je playboy mlceti zlato
avatar sorong2   27. 10. 2022 19:53
Re: neneneneneneeeee
No vidíš. Takový ucho a holky se o něj budou rvát rofl to už je spíš parodie ne? Asi chtějí odradit poslední diváky který na to koukají. rofl já bych asi chtěla ty drogy co berou ti co to píšou. Vždyť tam už není na co koukat. bash
Radulas   27. 10. 2022 23:09
Re: neneneneneneeeee
Jo jo, to musí bejt matroš, rofl z kterýho jde shock - ale hlavně divákům.