Rozšířené vyhledávání
já už to musím napsat na plnou hubu
JDĚTE S TÍM LEXÍKEM UŽ DO PRDELE!!!!! shockrofl Pardon. Ale to se nedá.... jak ho div neprosí na kolenou, robotika, Lumír se tváří jak retardovaný tele, všichni okolo něj tancují po špičkách, smrad si je povodí, do toho ta Ingrid, co zřejmě tam supluje za chvíli šílenou ženu, jako paní Rochestrová v Jane Eyre.... neeeee , přepínám vždy, když toho debila, robota a krabici vidím....... táhne se to jak žvejkačka...
Strasne otravna linka. Fakan rozmazlenej. A z toho jak mluvi, regulerne mam vzdy husi kuzi. Potkat to dite nekdy v noci, promluvit na me, tak se fakt bojim, ze mi neco udelabojim
Tahle linka by mohla být zajímavá, kdyby ji scénáristi uchopili nějak inteligentně a pravděpodobně. Lexík určitě není jediné dítě, kterému zamřel jeden z rodičů a ten druhý si našel nového partnera. Asi je pochopitelné, že dítě se brání tomu, aby ten nový zastínil v tomto případě zemřelou maminku, která pro něj byla jediná na světě. Je ale potřeba tomu dítěti vysvětlit, že to, že si tatínek našel novou partnerku je přirozené a rozhodně ho nechce nutit, aby ji přijal jako matku. Že chce zase žít normální život, ke kterému partnerství patří a že by i on měl být rád, že je tatínek zase spokojený a tu Kateřinu vzít jako kamarádku. Vysvětlit mu, že neohrožuje tatínkův vztah k němu, že ho bude mít vždycky stejně rád. Lexa je už ve věku, kdy by to měl chápat. Jenomže tady z něj udělali protivný stvoření, sobce, který si chce tátu usurpovat jen pro sebe. A z Lumíra udělali troubu, kterej si neumí zjednat pořádek a synovi vysvětlit nejenom jak se věci i mají, ale i to, do čeho nemá co kecat.
Presne tak. Linka by to mohla byt krasna a vlastne i smutna. Ale za 1) jedinej, kdo mu to tam vysvetluje Ingrid a za 2) by chtelo priste vybrat dite, ktery umi hrat a ne nejakyho protekcniho spratka, kterej je drevo a jeste mluvi jak zmutovanej robot a mam z neho nocni muryburning
přesně...je to úplně debilně napsaná linka, přitom to téma je opravdu silné a mohli z toho vytěžit.... klasika prostě....mě tak štve ten Lumír, jak se toho smrada strašně bojí, to je na něm vidět, když mu vždy jakože bodře zahlaholí, jaká to bude psina s Kateřinou a ted se úplně přikrčí a čeká, co na to smrad, jakoby úplně čekal, že mu dá facku. Fakt, takového debila z něj udělali, z něj, z mafiána, zloděje a násilníka je takový trouba..... booože
roflrofl mluvíte mi z duše. To je fakt hrozný dítě. bash to mít doma tak se ho bojím i jako máma.