Rozšířené vyhledávání
pitomci
avatar Peregrinaa   20. 10. 2022 09:24
pitomci
ježišmarjá, ted čtu na fb, že ti dva debilové, Bruno a Mastná hlava, UNESOU slizáka, nějak ho naloží do auta a odvezou - asi aby se lekl nebo co.... Prokristapána, to mají v těch hlavách skutečně seno?? Vždyt probíhá vyšetřování, výslechy a Mastná hlava to takhle zkomplikuje a posere? O Brunovi ani nemluvím, ten je spíš ve vleku.. je to možný, kdo tohle píše??? To je horší jak Kobra 11 - To ten mastnej pablb neví, že si může jít nakrásně sednout místo Slizáka? Ne, to je opravdu už kravina na kvadrát......sad no Kdyby mu dali přes hubu někde v křoví, neee, oni ho musí nějak mafiánsky unést a vozit v autě??? Bože



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Peregrinaa (20. 10. 2022 09:25).
katka.fee   20. 10. 2022 12:37
Re: pitomci
Musela jsem se na to kouknout. To je strasna komedierofl ted bude Slizak na koni, uhraje to na, ze byl po rozchodu v depresi a tihle dva dementi budou mit na krku unosrofl to je hodne spatna groteska. Doufam, ze je slizak zazalujesmich
avatar Peregrinaa   20. 10. 2022 17:36
Re: pitomci
přesně... co jako konkrétně ti dva vymaštěnci zamýšlí? Ho budou vozit dokola v kufru nebo ho donutí si vykopat hrob nebo já nevím.... musím se smát.... tím to totálně zabili ale - Mastná hlava je opravdu totálně blbej. Ale totálně. Ten má v palici slušně nahvízdáno.... a si piš, že je Slizák zažaluje,, protože je na rozdíl od něj inteligentní - at je jaký chce psychouš, tak tohle bude vědět velice dobře...
katka.fee   20. 10. 2022 19:38
Re: pitomci
Ty dva dementi asi zacali cist kmotra, ale nedocetli ho do konce. Nebo ja fakt nevim.
A presne, sice to je slizak, ale IQ ma evidentne vyssi nez tyhle dementi dohromady. Misto, aby na to sli nejak sofistikovane a zatopili mu nejak v praci, atd., tak se chovaj jak z parodie na tu nejdebilnejsi kriminalku
katka.fee   23. 10. 2022 15:02
Re: pitomci
Tak na strankach Ulice je videorozhovor s predstavitelem Jakuba a ty dementi ho odvezou do lesa, kde mu vykopali hrob. Pak byly videt i ukazky, ze mu Mara mava paralyzerem pred ksichtemrofl
Mara bude i na vyslechu u policajtu, ale to uz nebylo bliz specifikovany.
Radulas   23. 10. 2022 16:28
Re: pitomci
Já to ještě neviděla, ale podle toho, co o tom čtu, se takhle pitomej nápad mohl opravdu zrodit jenom v Márově dutý umaštěný palici. Co si jako myslí, že dělá? A Bruna jsem považovala za chytřejšího. To si fakt představují, že jim to jen tak projde, že si díky tomu slizoun uvědomí, kterak špatně se choval, zastydí se a zaleze někam do díry? Ne. Ten poletí rovnou za strejdou nebo rovnou k právníkovi, aby na ně podal trestní oznámení. Karla přijde o práci, Mára s Brunem dostanou flastr za únos, Věru a Hastrmana klepne a všichni budou žít šťastně až do smrti...
avatar Peregrinaa   23. 10. 2022 19:18
Re: pitomci
přesně. Oni si ti dementi dle mého fakt myslí, že se zalekne a začne je tam odprošovat, ještě by ho mohli svázanýho hodit Karlovi do bytu, aby jako viděla a tam by jí odprosil...celej od hlíny, živě to vidím rofl To snad ani není možný
avatar Peregrinaa   23. 10. 2022 19:12
Re: pitomci
hrob, neříkala jsem to?????? říkala...tvl, to je snad ještě horší, než jsem si myslela rofl
katka.fee   23. 10. 2022 19:30
Re: pitomci
Kdyz jsi to s tim hrobem napsala, tak jsem to brala jako vtipsmich a ona to je realitarofl
Zajimalo by me, co tam s nim budou delat. Prasknou ho 3x paralyzerem a co jako pak? Byla vubec nekdy v Ulici vrazda?
avatar Peregrinaa   23. 10. 2022 19:32
Re: pitomci
jo, přece cibulková shodila mámu od Adriany ze schodů.... a pokus taky, Mastný a golfová hůlrofl
katka.fee   23. 10. 2022 19:58
Re: pitomci
A jo vlastnesmich
Ale oni ho nezabijou a nakonec zazaluje on je za unos