Rozšířené vyhledávání
Dnešní (pondělní) díl
Radulas   10. 10. 2022 22:30
Dnešní (pondělní) díl
Ti dva spratci, co šikanujou Šímu, mi pijou krev. Proč to proboha neřekne? Mohl říct Prokopovi pravdu, když ho chytil u té nástěnky. Parchanti mu stejně nevěří, že je neprásknul. Nebo jim může pohrozit Hermanem. To by na ně mohlo platit, kdyby jim řekl, že máma chodí s kriminalistou a ten s ním chodí na střelnici.

A doma se sice všichni diví, že je Šimon divnej, ale nikdo nepátrá po tom, proč to tak je. Tak snad dojde Gábině na té schůzce s ředitelem, že se synovi asi něco děje.

Jo a Gábina je dobrá i jinak - Karlu zpovídá, co Jakub a přitom jí sama v té nevěře podporovala.

Tondu bych taky hnala, kamarád nekamarád, ale kdyby se mi nastěhoval do bytu na dobu neurčitou a ještě měl kecy o nepohodlné matraci, tak letí, ani nestihne říct "ahoj".

Mastňoch si užívá života jak kdyby neměl domácí vězení. I peněz má koukám dostatek, když půjčuje vnukovi. To taky nechápu. Fakt fešáckej kriminál. Furt je v hospodě nebo u Gábiny nebo někde s vnukem, makat nemusí. Domácí vězení je snad náhrada za výkon trestu ve vězení, tak by měl mít nějaká pevná a přísná pravidla, která si teda rozhodně nepředstavuju takhle.
avatar sorong2   11. 10. 2022 04:43
Re: Dnešní (pondělní) díl
Přésně.
Ti dva hajzlíci by měli řádně dostat přes prsty.
Někdy si říkám proč na to vlastně ještě koukám, je to pomalu stejně depresivní jako zprávy. Nic hezkého žádná radost. Asi vytáhnu nějaké pohádky a budu chvíli koukat na ně. Toho zlého je všude moc.
mě to včera tak nebavilo, ty volební souboje a šikana jak z Beverly hills, vůbec se mi to nelíbí. Už aby se vrátila Vandička z Tokia, fakt ale....stojí to za velký h....
Ty volebni sarvatky jsou strasne trapny. A sikana, jako prevence ok, ale nejak me to taky nebavicool
A presne, uz aby byla zpet Vandicka. Ta je snad jedina zajimavarofl