Rozšířené vyhledávání
Re: ježiši, ten Lexííík,
avatar Peregrinaa   22. 09. 2022 19:21
ježiši, ten Lexííík,
to je tak děsně robotický dítě, jak z nějakého hororu úplně.... nemá žádnou mimiku, jen papouškuje ty věty co má napsané... Ted jsem se na něj soustředila, to je teda dílo, jak kdyby vypadl z Věřte Nevěřte, z nějakého výživného dílu, např. Démonický chlapeček, nebo Chlapeček robot..fuj
Radulas   22. 09. 2022 20:53
Re: ježiši, ten Lexííík,
Hlavně je to rozmazlenej harant. Všichni musí skákat kolem něj. Už to není žádný mimino, tak by si měl nechat vysvětlit, že mu nemůže tát furt sedět za zadkem. Jestli mu to Lumír brzo nevysvětlí, tak se na něj Kateřina vykašle. Ani bych se jí nedivila. Taky bych nestála o chlapa přes padesát, co se nechá dořvat matinkou a zavřít doma od synáčka. bash
Jojo, tahle linka zacina byt otravna. Rozmazleny dite robot a debilni matka, ktera si asi mysli, ze se jeji syn uz do konce zivota zavre do klastera. Fakt bizar zase
Radulas   23. 09. 2022 18:32
Re: ježiši, ten Lexííík,
Z Lumíra udělali naprostýho blba. Kluk je horší než stíhačka a máma na něj řve před největší drbnou z ulice intimity z jeho života. A on si to nechá líbit.
avatar sorong2   27. 09. 2022 05:43
Re: ježiši, ten Lexííík,
Asi to bude dítě někoho z televize. Protože se mi vážně nechce věřit že by dělali konkurz a tohle bylo nejlepší. Pamatujete přece všechny ty dětský filmy který se točily dřív? Všechny ty děcka bezprostřední, ale to by si někdo s tím musel dát práci. A jak vždycky řekne to Krrrabice. Běhá mi mráz po zádech.
A to jak rika Katerine Krrrrabice. Mne by se takova prezdivka rozhodne nelibila. Tady je videt, ze to je jenom rozmazlenej fracek, protoze ani Lumira nenapadlo, ze by ho mohl usmernit

O jeho "hereckym" vykonu ani nemluvim, to je skoda slovwow
Radulas   27. 09. 2022 15:56
Re: ježiši, ten Lexííík,
On by potřeboval usměrnit sám Lumír. Udělali z něj totálního nesvéprávnýho deb*la. Takhle se přece padesátník protřelý životem nechová.
harant jeden rozmazlenej... chudák Kateřina, já bejt jí, tak zavřu, zalígruju a prchám od týhle famílie co nejdál.... budou skákat jak robot pískne... na to se nedá prostě dívat....
Je to strasnej smarad. Chudak Katerina, musi bojovat s rozmazlenym parchantem a babou Nyklovou kolem kterych Lumir tanci jak oni pisknou. Katerina by se mela zachranit dokud je cas.

A mimochodem, vcera Lumir rikal, ze ho bude hlidat teta Vendula. To je ale jeho sestra , ne? smich
avatar sorong2   01. 10. 2022 14:51
Re: ježiši, ten Lexííík,
To mi nějak uniklo. Fakt řekl teta?
Jojo, tetarofl
Radulas   01. 10. 2022 18:35
Re: ježiši, ten Lexííík,
On to řekl první Lexík, že by s nimi - Drozdy - přece mohla jet teta Vendula. A Lumír po něm opakoval, že teta Vendula nemá čas. Scénáristi by si měli udělat uliční rodokmen rodin a je hodně smutný, že Svoboda bezmyšlenkovitě mele text ze scénáře a nedojde mu, že říká kravinu.
já myslím, že Svobodovi je to nějak úplně jedno, ten odmele text a jede domů, prachy nesmrdí...poslední dobou se tam chovají jak roboti všichni - dospělé nevyjímaje
Presne, jemu penize evidentne nesmrdi a Ulici toci jen pro prachy. Par let zpet jsem s nim videla vieo rozhovor, kde se zminil ve stylu, ze premyslel o odchodu, ale ze z toho ma penize
DOST!!!! PROBOHA, VYHOĎTE TO STRAŠNÝ DÍTĚ ZE SERIÁLU, NEBO KONČÍM smich Co tady dělá Krrrrrabice..?? Ten hlásek děsivej.... Je to vůbec živý? To se nedááá, nedááá nedáááááááá!!!!
avatar sorong2   03. 10. 2022 20:01
Re: ježiši, ten Lexííík,
Jednu zprava druhou zleva a dal by pokoj. Smrádě jedno. Bude tátovi určovat s kým se může stýkat??
Radulas   03. 10. 2022 22:23
Re: ježiši, ten Lexííík,
Jo, jsem proti násilí a tělesným trestům. Ale Lexík už ji měl dávno dostat. Hroznej parchant. vychova
A to fakt v tý rodině není nikdo, kdo by mu vysvětlil, jak to mezi dospělejma chodí a že nemůže sobecky chtít, aby mu táta furt seděl za zadkem?
Radulas   04. 10. 2022 18:34
Re: ježiši, ten Lexííík,
Jezíš to je harant. Tak dneska bych mu u té snídaně nejradši flákla takovou, až by si omočil tu nevymáchanou pusu v tom talíři. vychova
je neskutečně hnusnej, celkovým projevem, i tou rolí... to je něco úděsnýho, já se ho normálně bojím... Nechtěla bych ho vidět ani v reálu, skutečně, to se nedá... nadáváme tu na ty protekční děti nebo tak, ale tohle je tedy něco tak příšerného, dyt se ho musí bát i vlastní rodiče a ještě ho šoupnou do seriálu.....rofl
Jo taky se mi nelibi. Jde z nej strach. A je mi jedno, ze to je dite. smich
To dite by meli obsadit do nejakyho hororu. Treba do rbitovu zviratek, jak ten mrtvej kluk obzivne. Uplne vidim toho smrada "herce" Alexe jak se plizi s kudlou k Lumirovismich
avatar sorong2   04. 10. 2022 08:35
Re: ježiši, ten Lexííík,
Jóóóó rofl
přesně, úplně malýho Gage vidím...rofl Akorát nevím, kdo by hrál Rachel...možná Karel..."Miláčku..." řeklo to....shockrofl