Rozšířené vyhledávání
Re: Kristiááánek
avatar Peregrinaa   19. 09. 2022 18:44
Kristiááánek
by potřeboval pár přes prdel, to je totálně nevychovaný dítě...kousne Barboru, když mu vezme tablet a ona ho nějak plácne si myslím...boože, to budou zase všichni řešit a tutově Andule bude:"ale Báro, tos přehnala" Navíc opravdu SKyler chce Františka ze třetí bé zpátky - a půjde dost tvrdě po něm..... mě je tý Barbory až líto, má takovýho nedomrlýho školáčka, vaří mu svíčkovou, vychovává mu dítě a ted tohle rofl To je strašná dějová linka, já se na ně nemůžu ani podívat, ani na jednoho z nich
avatar sorong2   20. 09. 2022 06:24
Re: Kristiááánek
Vypadá jak její mladší brácha a ještě je o něj takový boj rofl
Já se fakt musím smát. Oni dělají lamače srdcí z takových nedochůdčat. Franta, spisovatel, mastná hlava, Lumír rofl
Jediný chlap který tam za něco stojí je ten Evžen, jinak fakt bída. rofl
katka.fee   20. 09. 2022 06:59
Re: Kristiááánek
Mne tam nejvic fascinuje postava Francimora. Vypada, ze ma sotva obcanku, ten kluk je jak jeho mladsi bracha. Nejlepsi je kdyz "flirtuje" s Barou. To je neco tak asexualniho puke. A jeste o nej bude bojrofl
avatar Peregrinaa   20. 09. 2022 19:01
Re: Kristiááánek
přesně, se o něj budou prát, přitom vypadá jak ze třetí Bé, chybí mu jen nudle u nosu, aktovka a pytlík na cvičky,,,
avatar Peregrinaa   20. 09. 2022 19:01
Re: Kristiááánek
to je ale mrcha ta Skyler, chichi... a zase Kristiáááánek, na to jsem tak alergická už.... a budou se prát o to mutující nedochůdče, to je strašný
katka.fee   21. 09. 2022 07:23
Re: Kristiááánek
Ja byt Barou, tak uz by me to pomalu prestavalo bavit. Skyler furt za zadkem s nevychovanym smradem. Prej, ze je Kristiaaaanek osobnost. Uz se tesim na okamzik, kdy jim definitivne preroste pres hlavurofl
A to nemluvim o tom kutlochu, tam se za 20 let zmenily mozna tak 3 veci. Furt bych si tam pripadala jak na navsteve
avatar Jitule55   21. 09. 2022 09:15
Re: Kristiááánek
Tipla bych, že Skyler Báru vyštípe....ale že by chtěla zpátky Frantu jako "chlapa" dost pochybuju....spíš mu hodí kluka na krk, ať se stará a sama bude mít pré hmmsmich