Rozšířené vyhledávání
Re: Bára
avatar Peregrinaa   16. 09. 2022 19:18
Bára
v té zástěře vypadala skutečně jako Františkova matka.... to je tak strašně trapný tohle, mě to příjde jak z nějaké grotesky... navíc doma bude neustále zaclánět ta kudrnatá kometa a malej Kristiáááánek, co na tom Frantovi všichni mají, to je nějaký trend mít chlapečka, co bude ještě v padesáti mutovat a vypadat na 10? Bára vypadá jako služka, Skyler jako starší sestra Franty a svobodná matka a on jako malej bratr... neskutečný prostě, navíc ty exteriéry ještě....ten Liškovic strašidelnej byt...jak z měštanského románu z přelomu stoletírofl
katka.fee   17. 09. 2022 00:42
Re: Bára
Kristianek za chvili bude vypadat, ze je starsi nez Francimorsmich
avatar Peregrinaa   26. 09. 2022 20:49
Re: Bára
no, výborně, ted odjede do Izraele a ta Holandská kometa bude mít pré... mě ta Skyler tak strašně sere.... i ten prcek Francek.... vyhodte je zpátky do "Amstru" jak neustále říkají, na to jsem taky alergická.... A taky Kristiáááánek, proč tam každý harant musí být tak příšerně rozmazlený nechutný dítě? Jedno nějaký normální dítě tam nebylo? Jednou snad ta malá Lada, ta byla roztomilá a hezká.... jinak děs běs...
katka.fee   26. 09. 2022 21:21
Re: Bára
Nejhorsi byla stejne mala Miriamsmich a druhy nejhorsi dite je roboticky dite Alexsmich

A na tuhle linku jsem taky alergicka. A nemuzu se rozhodnout, jestli Skyler bude chtit Francimora zpet nebo si z nej udela hlidacku az bude litat po akcichhmm
avatar Jitule55   27. 09. 2022 09:48
Re: Bára
Ta ho nebude chtít zpátky jako "chlapa"....hodí mu kluka na krk a bude mít pré smich
avatar sorong2   27. 09. 2022 05:48
Re: Bára
Raději ať jí nevrací. Kdoví cm by z ní udělali. Můžeme si nechat aspoň vzpomínku. rofl
Radulas   27. 09. 2022 15:54
Re: Bára
To je fakt. Původně byla Skyler fajn holka. Jak si uhájila dítě a vztah s Frantou před zuřivým tátou. Chtěla v Praze studovat FAMU, aby mohli být spolu. No a pak najednou totální obrat a udělali z ní potvoru, co od Franty odešla a nebyla s ní domluva ohledně Chrise. A teď zase obrat.
Lidi se sice časem mění, ale uliční scénáristi z některých postav udělali úplně někoho jiného.