Rozšířené vyhledávání
Re: "Náš Jakub"
Radulas   15. 09. 2022 11:43
"Náš Jakub"
Jsem jediná, komu vadí, jak Věra furt otravuje celou rodinu s Jakubem? Já už jenom slyším to "náš Jakub" a už u tý televize nadskakuju. Karla by si sice za tenhle její úlet zasloužila pořádně za uši, ale když slyším tu Věru, tak být Karlou, dávno ji už pošlu do háje. Jsem zvědavá, jestli se to konečně provalí nebo jestli se Karla přizná, aby měla od věčného Věrčina kvílení nad Jakubovým smutným osudem konečně pokoj.
katka.fee   15. 09. 2022 12:06
Re: "Náš Jakub"
Jojo, je to strasne otravny. Uz jsem si i rikala, jestli by ho nechtela taky adoptovat stejne jako toho z Coolny smich(ted si nevzpomenu na jmenosmich)
avatar Peregrinaa   15. 09. 2022 17:19
Re: "Náš Jakub"
Tony...to je taky trapný, ta adopce.. smich určitě se bude zajímat, kde leží, bude mu tam nosit pomeranče na uzavřené oddělení, dobývat se tam, živě jí vidím...Karel by se měla přiznat,nedá se na to dívat...a ona jak se ještě tváří dotčeně, mě se tak strašně znechutila vším...
Radulas   15. 09. 2022 20:15
Re: "Náš Jakub"
Věra je schopná donutit slizounova doktora, aby ho pustil do domácího ošetření a nastěhovat do Karle do bytu, že o něj budou pečovat. Je fakt na pěst.
avatar Peregrinaa   15. 09. 2022 20:43
Re: "Náš Jakub"
rofl úplně živě ho tam ted vidím, na kanapi pod dekou, ten trpitelskej ublíženej slizounskej výraz a Věrka, kterak mu vaří čajík, natřásá podušky a ptá se ho, zdali nemá opět nutkání někam skákat.... že mu něco nahlas přečte...jooo, to by byl pro Karla adekvátní trest rofl
Marcis71   16. 09. 2022 12:07
Re: "Náš Jakub"
To by bylo dobrý peklo rofl Na té střeše to zahrál dobře. Ten šílený pohled. To bylo naposledy, co se tam dělo něco zajímavýho.
Radulas   16. 09. 2022 12:36
Re: "Náš Jakub"
a Karla by mu otevřela okno, aby teda skočil, ovšem byla by i možnost, že by byla rychlejší ona. smich
Radulas   24. 09. 2022 00:19
Re: "Náš Jakub"
asi by ho i chtěla adoptovat
[www.kinotip2.cz]
avatar Peregrinaa   16. 09. 2022 19:11
Re: "Náš Jakub"
a zase náš Jakub.... a jak Karel vyjela... ono jí slušně teče do bot, neustále bleje, jen oni jsou tak strašně slepí a blbí nebo já nevím.... že by konečně Mastná hlava začala něco tušit? Ono když se ti vlastní žena pobleje když na ní sáhneš, tak evidentně možná tedy není něco v pořádku, milej Máro rofl úplně vidím, jak se mu v tom mozečku roztáčí ta zrezlá kolečka, ztuha a pomalu, skříp skříp ...
avatar Peregrinaa   22. 09. 2022 18:48
Re: "Náš Jakub"
A zase Paruka "nášjakubuje" - to je strašný úplně...nikoho nemá, má jen nás.... ježišmarjá, až to všem jednoho krásného dne za hoooodně dlouho dojde, to bude randál, jak se jim to posype v mozku, ta zrezavělá kolečka.... achjo...
Radulas   22. 09. 2022 18:56
Re: "Náš Jakub"
Ne, to je fakt už trapný. Když byl Mára na plošině a za Karlou párkrát přišel Herman a hlídal jí kluky, tak z toho Věrka hned udělala poměr. Teď by jí to snad nenapadlo ani kdyby přišla domů a nášJakub tam ležel na Karle. To by se ještě radovala, že ho tím rozptýlí, aby mu nebylo smutno.
Mára snad už něco větří, ale ty jeho kolečka jsou tak rezavá, že něco pochopit bude běh na hooooodně dlouhou trať.
katka.fee   23. 09. 2022 07:18
Re: "Náš Jakub"
Moc se tesim na vyraz paruky az to vsechno prasknehappy yes
Ale aby to jeste nedopadlo tak, ze si bude davat vsechno za vinu a Karla z toho nevysla jako chudinka
Radulas   23. 09. 2022 19:14
Re: "Náš Jakub"
Ta Věra je na pěst. Kdybych tušila, že teď bude 150 dílů pořád unavovat s "naším Jakubem", tak jsem toho slizouna snad šla skopnout z tý střechy osobně. palka Už se na to fakt nemůžu dívat. Ať se ta Karla už přizná nebo to nikdy neskončí.
avatar Peregrinaa   23. 09. 2022 19:20
Re: "Náš Jakub"
a navíc je tak prolhaná.... ted jak jí to vysvětluje, vykrucuje se, že on on on...přitom s ním chrápala denně, vůbec ničeho se neštítila.... ted se mi zhnusila definitivně. Absolutně.
katka.fee   23. 09. 2022 21:18
Re: "Náš Jakub"
Neskutecny. Driv paruka podezrivala Herrmanna jenom proto, ze na Karlu cekal pred barakem v aute. Ted mame "naseho Jakuba" kolem kteryho Karla mlzi uz nekolik mesicu a paruce chybi minimalne 2 kolecka v mozku. Jeste jak tam stala pred tou skolou a vypadala jak nejaka knihovnice... no nic, to je marny. Mozna si to nechaji na konec sezony jako vyvrcholeni, kdy to vsem slavnostne docvakne
Radulas   24. 09. 2022 00:16
Re: "Náš Jakub"
Ne, Věra a Mára jsou fakt slepí a hluší. Věra dejme tomu má klapky na očích, protože slizouna zbožňuje, když jí polechtal ego ohledně jejího psaní. Ale Mára má fakt IQ na bodu mrazu. Sice něco tuší, ale pravda mu v tý hloupý umaštěný kebuli nedocvakne i kdyby na něj mávala. Takhle se to fakt potáhne do Vánoc. Ale jestli se Karla bude ve svátečním rozpoložení kát a přizná se pod vánočním stromkem, tak mě fakt naštvou. stop



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Radulas (24. 09. 2022 00:17).
avatar Peregrinaa   26. 09. 2022 20:51
Re: "Náš Jakub"
ahááá, takže momentální verze Mastné hlavy je, že je Slizák teplej...asi 12554x verze.... jen ta jedna verze mu neustále uniká rofl Ona mu krouží kolem hlavy a hvízdá v uchu, ale bohuzel, stále rez, stále rez.....no, ono to jednou proštouchne, i kapka vody prorazí kámen, že...happy no
katka.fee   26. 09. 2022 21:24
Re: "Náš Jakub"
Ale nejdriv ho adoptuje a po dalsich 6492 dilech ji to teprv dojdesmich
Radulas   26. 09. 2022 22:00
Re: "Náš Jakub"
Ne, Mára je ještě mnohem blbější, než jsem myslela. A to jsem o jeho IQ nikdy neměla vysoké mínění.
Jenom se divím, že to nedošlo Tonymu, ten vypadá bystřeji. A taky je tu Dominika, která o tom věděla. Divím se, že se Tonymu nezmínila.
To je naprosto mimo realitu, celý tenhle příběh. Karla se s ním několik měsíců tahala, furt nebyla doma a neměla čas, cicmala se s ním před barákem, ale v ulici, kde je drbárna a všichni vědí všechno hned - a někteří ještě dřív, než se to vůbec stane - nikdo nic neviděl a rodině nic nedojde. Z Karlina okolí to ví brácha, Herman, Gábina a samozřejmě Domča a všichni mlčí, nezmíní se. Ve skutečnosti by to už věděli všichni tak půl roku.
Radulas   03. 10. 2022 09:46
Re: "Náš Jakub"
Tak snad konečně to vyleze ven. Ale vypadá to, že Věra mu to nevěří. Co myslíte? sad no
[www.stream.cz]
katka.fee   03. 10. 2022 16:36
Re: "Náš Jakub"
Ja myslim, ze ji do dotece. Jako blba je taky, ale ne uplnesmich
avatar Peregrinaa   03. 10. 2022 19:13
Re: "Náš Jakub"
ted jen jak se z toho bude chtít Karel zase vykroutit.... ta bude určitě povídat, že ona nééé, že jsou to jen jeho bludy apod... a tipuju, že jí to nějaký čas ještě budou žrát
katka.fee   03. 10. 2022 19:22
Re: "Náš Jakub"
Bych se nedivila kdyby si vymyslela, ze celej ten vztah nebyl dobrovolnej (ne-li znasilneni)
avatar Peregrinaa   03. 10. 2022 19:26
Re: "Náš Jakub"
Přesně. Běhala se nechávat znásilnovat 5x denně do toho jeho kutlochu a jednou jí znásilnoval celý víkend, kdy jela na školení... a ty zelený šaty, tak ty taky znásilnil....happy yes
avatar Jitule55   03. 10. 2022 20:09
Re: "Náš Jakub"
Sranda by byla, kdyby na ně vytáhl fotečky nebo videa z toho jejich hnízdečka - aťasu rofl to by Věrka nerozdejchala. A Karel neokecal rofl
avatar Peregrinaa   03. 10. 2022 20:45
Re: "Náš Jakub"
ale okecal, živě jí vidím... to mi dal do pití drogu a já to měla jako nejlepší policajtka na světě poznat, ale nepoznala a takhle mě zdrogoval 12544x a udělal ze mě doslova zombie v zelených šatech, no fakt, Kryštofe, přece bych ti nelhala, věř mi.... a Mastná hlava - to je jasný, věřím ti, to bys neudělala a pííísk, kolečka v hlavě se zastaví rofl
Radulas   03. 10. 2022 22:18
Re: "Náš Jakub"
Slizoun si určitě nechal i konverzaci v mobilu, takže ten vztah může dokázat. Ale vůbec bych se nedivila, kdyby si fakt to jejich dovádění nahrával.
Tak jsem na Karlu zvědavá, jestli kápne božskou nebo bude tvrdit, že na ni upad´- a to několikrát denně.
Jestli jí v tý hlavě něco zbylo, tak by fakt udělala dobře, kdyby to přiznala. primeri
avatar Jitule55   04. 10. 2022 09:56
Re: "Náš Jakub"
A ten počet znásilnění taky nesouhlasí rofl rofl
Lidule   23. 09. 2022 19:05
Re: "Náš Jakub"
V poslední době opět nestíhám se dívat ale stačí mi co se tady doctu a musím říct že nic moc ...