Rozšířené vyhledávání
Re: kaštan
avatar sorong2   15. 09. 2022 06:50
kaštan
Taky vás tak strašně štve? Já už bych ho hnala. On byl vždycky hypochondr, tak když mu je zle, zavolat záchranku a nazdar.
katka.fee   15. 09. 2022 08:50
Re: kaštan
Jo, stve me. A navic tahle zapletka neni vubec vtipna. A libil se mi Filip jak ho stahnul o penize, takze tipuju, ze uz nikdy nebude chtit s nicim pomahat°02
Nadruhou stranu me strasne vytaci Iva. Je to Ufnukana Ursula, ktera ve vsem vidi problem a ze vseho se hrouti. S tou sedet v kanclu denne 8 hodin, tak bych uplne citila, jak ze me vysava energii. Takze ja ji toho Kastana preju. Dobre ji taksmich
Radulas   15. 09. 2022 09:43
Re: kaštan
Kaštan je neskutečně otravná postava. Hypochondr a vyčůranej k tomu. Toho bych hnala sviňským krokem. Jak se může rozplácnout v cizím bytě na sedačku a ještě na ni dát hnáty v botách. Měli ho vynést ven na lavičku jako to udělal Bedřich s Andulou. Vždycky se na někoho nalepí jak suchej zip a otravuje mu život. bash
avatar Peregrinaa   15. 09. 2022 17:17
Re: kaštan
ted si myslí, že má tu Ivu nebo jak se jmenuje v hrsti a ona se chová jako debil, prostě jasné hranice odsud sem a hotovo.... je to celý její chyba, že si nedovede dupnout a vyhodit ho.. to, že je Kaštan pijavice, je jasné každému kromě jí snad.... mě tak irituje celá tahle rodina, ted ty starosti těch jejich dětí, to se fakt nedá... s láskou vzpomínám na Maléře v malérech, fakt..
avatar sorong2   15. 09. 2022 20:00
Re: kaštan
A jak jsme na ně nadávali, a teď bych je taky brala tedy kromě Roziny s tím jejím černouškem.
Měli by vrátit Matesa a Simonu. A Pepana. Ty starý dobrý normální lidi a přestat nás vychovávat. Tam už snad není nikdo kdo by neměl "hlubší " význam. Mám toho podprahového dost z práce a fakt jsem ulici vždycky měla jako oddych.
katka.fee   15. 09. 2022 21:45
Re: kaštan
Ale na Simonu jsme taky nadavali. Jak predcitala majoru Zemanovi a varila mu zeleny caja a na babku s hovnemrofl.
Ja vidim nadeji ve Vandicce. Ta je tak blbounka. Snad zakomponuji jeji tehotenstvi do dejesmich
Radulas   15. 09. 2022 20:12
Re: kaštan
Jj, tahle rodina se fakt nepovedla. Věčně ufňukaná Ivuška, která udělá z každýho prdu kuličku a ještě nutí okolí, aby si s ní cvrnkalo, přidrzlý fakani, Grétka chytrá jak japonský rádio, kluk vydřiduch. Ještě tak nejmíň mi vadí Vítek, ale ten taky furt jenom kecá, třeba že vynese Kaštana v zubech, ale nakonec jen prská a skutek utek. I ta Bára, proti které jsem nic neměla, mi v poslední době docela začíná lézt na nervy, jak jí pořád něco vadí. Holt je po matince.