Rozšířené vyhledávání
Re: achjo
avatar Peregrinaa   08. 09. 2022 19:55
achjo
královna je mrtvá, at žije král...víte, já si vždy myslela, že tu bude nafurt sad no to jsou takový stálice, co najednou nejsou a lidi jen sedí a nevěřícně čumí, jako ted já... no nic, tak odpočívej v pokoji a Karel se konečně dočkal trůnu happy yes

A k Ulici, sere mě zase bláznivá Andule... to její Kristiánek, Kristiánka a kde je Kristiánek a já mám Kristiánka, to je děsnýýýýýýýýý a bude to furt ted...
avatar sorong2   08. 09. 2022 20:53
Re: achjo
Už jak jsem viděla zprávy že se necítí dobře, bylo mi smutn. Ta dáma měla obrovský smysl pro povinnost. Čest její památce.

A se Skylar jako co? Zůstává? A to zvýšení nájmu, to někdo odejde kvůli vysokému nájmu? Ať jsou to Klímovi, Ježíš ať vypadnou.
avatar Jitule55   09. 09. 2022 10:13
Re: achjo
Ono to bylo vcelku jasný.....sjíždí se rodina, přerušený vysílání, moderátoři v černým.....sad
Čest její památce!

Co jsem někde četla, tak celej Kristiánek bude pěkný érosmich A Vandička vezme zvýšení nájmu jako mstu, že je tááák šťastná s Luďkemrofl
avatar Peregrinaa   09. 09. 2022 18:50
Re: achjo
Andule je zase totálně blbá, to svět neviděl...."myslíš, že by mu měla Bára něco přispívat??" a vykulený oči...panebože, ne asi... ona je schopná pustit ten svůj kutloch, bydlet na tý zahrádce co má někde v chatrči a platit ten byt celej, kráva...a furt Kristiánek jeeeee alergická jsem úplně na ní........ ale Evo, tos přehnala.... To je tak strašně blbá ženská, že nemám slov...
katka.fee   08. 09. 2022 21:27
Re: achjo
Ona byla jistota, stary dobry casy. Cely den jsem si rikala, ze kdyz se v Britanii objevil Harry s tou furii, tak jde do tuhyho a je to nejspis jasny....sad
A teda respekt, ze jeste 2 dny zpet prijala premierku
avatar sorong2   09. 09. 2022 06:14
Re: achjo
Harry to nestihl. tears určitě ho to mrzí. A třeba mu to otevře oči.
avatar Peregrinaa   09. 09. 2022 18:48
Re: achjo
já myslím, že ta jeho štětka to rozmázne, je schopná z toho udělat skandál, že schválně na něj královna nepočkala a klidně si umřela, zase bude štkát u Oprah..... jako je to přestřelený, ale uvidíš, že určitě si bude na něco zase stěžovat....
avatar sorong2   09. 09. 2022 19:30
Re: achjo
Je to prostě komediantka.
Harry se kvůli ní vzdal vlastně všeho.
avatar Peregrinaa   09. 09. 2022 19:57
Re: achjo
nevzdal, on to nějak nechal plynout, myslel si, že to nějak dopadne, a ve finále přišel naprosto o všechno a všechny a ted jen čumí...i na tom jejím projevu, jak za 7 minut 54 krát řekla já já já bylo vidět, jak by se nejradši do země propadl, seděl tam v tom křesle, šoupal nohama, vzdychal a díval se do země...jojo, naběhl si. Mě je ho líto, ale ona ho zničí. Stejně jako Wallis Edwarda
avatar sorong2   09. 09. 2022 20:08
Re: achjo
Ani jsem na to nekoukala. Co ona dokázala? Akorát ulovit jeho. Chudák Harry.