Rozšířené vyhledávání
Re: Ota
katka.fee   01. 09. 2022 16:48
Ota
Ota zastupcem reditele? Nikdo nic na to?rofl
To bude spousty humornych prihod. Znudenej vyhorelej ucitel nastartuje zpet svoji karieru tim, ze bude zastupcovat. A to ani nemluvim o tom, ze se domluvili na nejaky party na byte a Ota neprosel zadnym vyberovym rizenimsmich



Upraveno 1krát. Naposledy upravil katka.fee (01. 09. 2022 16:48).
avatar Peregrinaa   01. 09. 2022 18:46
Re: Ota
já už ho ani nekomentuju od té doby, jak se nechal šikanovat těma drzounama.... To je celý jak z nějaký grotesky.... ten tam toho tak uzástupcuje, to jo.... to budu přepínat, mě to nebaví, celá ta školní skvadra azzura je neskutečně nudná
Marcis71   01. 09. 2022 20:09
Re: Ota
Úplně tam chybí, to co si pamatuju z gymplu já. Dril, upjatost a žádné kamarádíčkování studenti - profesoři. Myslím, že se to moc nezměnilo. Třeba seriál Pan profesor je totální nesmysl.
avatar Peregrinaa   01. 09. 2022 20:30
Re: Ota
ono celé školství je ted na hlavu postavené, pořád samá inkluze a vztahy učitel a student jsou kámoši jak hrom a ve finále je z toho akorát obrovský průser.... protože není autorita a u mě, když kantor nemá autoritu, takovou tu vrozenou - tak nikdy nemůže být kantor, jen šašek. A chudák, protože to jsou přesně ty vyhořelé maniakální učitelky a učitelé, které začínají s plno ideály - jooo, já budu úplně jiná, budu mít jiný vztah, budeme na stejné úrovni, budu jejich kamarádka a rádce a zpovědník a ve finále - totálně na dně, na práškách, děti a mládež, i ti plnoletí, do kterých bys to neřekla, z ní mají akorát srandu, šikanují, natáčejí apod.... až to skončí třeba v blázinci nebo sebevraždou. A toho je ted všude plno, před covidem to bylo víc markantní, pak dva roky nic, protože se učilo z domova, ted to zase začne..... prostě kantor musí mít autoritu. Tam jí má akorát tak Kalina, takovou tu pravou profesorskou, jak vidíš třeba v těch starých študáckých filmech - ano, dělali si z nich legraci, ale ti kantoři si nikdy nenechali srát na hlavu. Bez autority to ve školství nejde a ty hezké kecy typu jak mám plnou třídu cikánů a všichni jsou to úžasní a nadaní budoucí inženýři, jen mají smůlu na prostředí a já jsem jejich nejlepší kamarád, to je předstupeň blázince nebo kecy před sebevraždou. To nevydrží nikdo.
avatar sorong2   01. 09. 2022 20:59
Re: Ota
Teď jsem někdy koukala na zprávy a ukrajinské děti budou mít svoje třídy a učit se češtinu a (možná blbě) mi to tak připadalo, jako by (jiné )děti měli mít svoje třídy. Ona moje švagrová léta dělala na ministerstvu školství, a před pár lety šla do důchodu a to dlouho přetahovala. ale slovo inkluze jí ještě dnes straší. Děti, které potřebují extra péči by prostě měli chodit jinam. A to vážně nemyslím špatně. Můj brácha neměl prostě smysl na jazyky, tedy ani na ruštinu což byl dřív problém. Tak skončil ve zvláštní škole. Ale aby celá třída byla učená podle nejpomalejšího žáka, to by se pak nenaučil nikdo nic. Víte jak to myslím? Nemůže se 30 dětí brzdit kvůli jednomu. Chápete.
avatar Peregrinaa   01. 09. 2022 21:31
Re: Ota
ted mají v každé třídě na základce nejmín pět asistentů těch pomalých dětí, to musí tak strašně rušit úplně všechny, že jde vlastně celá ta hodina do hajzlu a nenaučí se nikdo nic....
avatar sorong2   02. 09. 2022 06:15
Re: Ota
No právě. Já si stejně myslím že ostatní děti jsou na ně zlé a když byli mezi sebou bylo jim líp. Kámoška má dceru, hrozně bojovala aby byla v normální škole ale ona to fakt nedávala, pak šla do "zvláštní "a tam byla nejlepší a moc pyšná jak jí to jde. Mají tam prostě svoje tempo. Takhle opravdu brzdí ostatní. Možná to je záměr. Tuhle jsem četla že dětem by se nějaké hodiny měly ubrat.. No asi někdo stojí o to vychovávat lidi co nic neumí, nevědí a nejlíp ani nepřemýšlí. bash jde to celé do kopru.
Ale to už asi odbíhám od ulice moc.
katka.fee   02. 09. 2022 10:56
Re: Ota
Kamoska uci a ma ve tride 2 autisty. Ta jedna holka ma asistentku (matku). Deti to o ni vedi, ale stejne se s ni nebavi. Je proste jina. A ten druhy autista ( tam si uz nepamatuju, jak to je s asistentem), ale deti to nevedi, ale stejne vycitily, ze ta holka je jina a opet se s ni nebavi. Kamoska s inkluzi souhlasi, ze tihle autisti budou mit maturitu a aspon je nekde zamestnaji a nebudou zavisli na statu.

A druhej pribeh. Znama mi vypravela, ze v rodine taky meli autistu. Chodil do normalni skoly, pak si snad i nasel praci. Ale vzdycky jeho okoli vycitilo, ze je jinej a nikdo se s nim nebavil a ten kluk byl strasne osamocenej. Skoncilo to sebevrazdou.

Ja s tou inkluzi taky nesouhlasim. Rovny rovneho si hleda. Souhlasim aby napr. mirnejsi autisti meli maturitu, ale nemuzu si pomoct do normalni skoly stejne nikdy nezapadnou