Rozšířené vyhledávání
Re: Tragéd rofl
avatar Peregrinaa   31. 08. 2022 19:08
Tragéd rofl
já se musím tak smát, jak ted seděl slizák u Gábiny jak špatně vyřezanej svatej, zhroucenej chudáček s šatičkama.... a ještě se ožere, dle ukázek, už by to prostě mělo vše prasknout, v reálu to fakt takhle nefunguje, věděli by to všichni okolo, minimálně Paruka i Hastrman a Mastná hlava jako poslední, ale už by to věděli, uhádli.... nebo by jim to někdo vyslepičil... tyhle natahovaný kraviny jsou děs běs.....
avatar sorong2   31. 08. 2022 19:50
Re: Tragéd rofl
Dávno by to věděli všichni, vždyť to Karel řešila s kdekým. To by dávno vědělo celé okolí.
Jen je mi líto dětí, protože tam to teď nebude pěkný.
Radulas   01. 09. 2022 11:11
Re: Tragéd rofl
Jo, slizoun všude fňuká, chová se jak debil a nikdo z rodiny si ničeho nevšimne?! Mára musí mít v tý mastný palici naprostou mlhu, když mu nesepne, co se děje. Nejdřív Karla v jednom kuse někde v tahu, myšlenkama jinde a furt nervózní. Pak neustále otravující Jakub, co jim leze až do bytu a Mára furt vysmátej, pohodička, nic se neděje...
A Věra, která podezírala Karlu s Hermanem po několika jeho návštěvách je teď stižena totální slepotou.
Mám pocit, že scénáristi už zapomněli, že Jakub je synovec nějakého toho šéfa Hermana a Karly. Jinak by slizoun určitě zašel za strejčkem a žaloval by, že potřebuje dodělat seriál a Karla s ním odmítá spolupracovat.
avatar Peregrinaa   01. 09. 2022 19:23
Re: Tragéd rofl
ááá, a už vyhrožuje demontstračkou, to ještě bude legrace shock
Marcis71   01. 09. 2022 20:26
Re: Tragéd rofl
Škoda, že dneska nebyly i pouta roflrofl
katka.fee   02. 09. 2022 10:57
Re: Tragéd rofl
Ja premyslim, kdy to praskne. Jestli to budou natahovat do konce sezony nebo ne, protoze v realnym svete uz by vsechno davno prasklorofl
avatar sorong2   04. 09. 2022 15:57
Re: Tragéd rofl
On se snad vážně bude sebevraždit? Bože zase dráma, dobitý protivný Kaštan.. Kde je něco veselého?
avatar Jitule55   05. 09. 2022 09:39
Re: Tragéd rofl
Vesele to vidím u Blanky.....země se zachvěla....smich
avatar sorong2   05. 09. 2022 13:01
Re: Tragéd rofl
blush no konečně.
avatar Peregrinaa   05. 09. 2022 18:45
Re: Tragéd rofl
jo, to se mi taky moc líbilo, celý to jeho zjevení za dveřma...konečně něco hezkýho a ten Finger, herec, je čím dál charismatičtější, moc se mi líbí...love
Radulas   05. 09. 2022 23:42
Re: Tragéd rofl
Souhlas. Jenom doufám, že scénáristi ten jejich vztah zase nepo...., jak je jejich zvykem nenechat jeden pár v klidu.
avatar Peregrinaa   05. 09. 2022 18:39
Re: Tragéd rofl
ježiš, já se tu směju.... to je debil smich si nahrává poslední cestu, stejně neskočí, myslím, že ho odvezou do blázince a Karel se z toho vykroutí tak, že řekne, že se do ní zamiloval, ale nic nebylo, nikdy, samozřejmě...a Mastná hlava, Hastrman i Paruka jí to sežerou.. i když ta možná ne, ta bude přemýšlet a za 445587 dílů jí to dojde, uvidíte...achjo...
Radulas   05. 09. 2022 23:41
Re: Tragéd rofl
Je to prostě pablb. Akorát teda nechápu, proč za ním ta Karla šla - jak to bylo na konci dílu, ten úterní jsem ještě neviděla. Herman jí přece jasně varoval, ať na něj vůbec nereaguje, ale pitomá Karlička ne, musí si odblokovat jeho číslo a musí tam lézt. Na to, aby mohla dělat vyjednavačku, musela absolvovat psychologické školení, tak i jí to přece muselo dojít. Takovejhle idiot se má rád, ten se ze světa nesprovodí.
katka.fee   06. 09. 2022 07:29
Re: Tragéd rofl
Ja hlavne vcera premyslela, proc si nezmenila cislo? rofl tak jednoducha vec a mela by pokoj
Radulas   06. 09. 2022 11:03
Re: Tragéd rofl
To je pravda, ale musela by rodině vysvětlovat, proč si to číslo mění a pokud by jim neřekla pravdu, což by asi neudělala happy no, tak by to k ničemu nevedlo, protože slizoun by to nové číslo lehce vytáhl z Věry nebo Máry.
Navíc si myslím, že ona s tím vztahem sice rozumově skončila, ale pořád toho debila miluje a tak s ním tak nějak částečně a i pro sebe tajně zůstává ve spojení i dál, i když si blokla jeho číslo. Jo, zbavit se lásky i když víme, že je to špatně je těžký, jenomže Karla by se už mohla probrat a poznat, že je to psychopat, co se jí teď snaží už jenom ubližovat.
katka.fee   07. 09. 2022 12:54
Re: Tragéd rofl
Jojo, asi mas pravdu. A je fakt, ze ona z toho venku neni. Buh vi, co se musi stat, aby ji do doslo.

Mozna neco na styl Kukacky, kdyz unesl Lidu. Tenhle magor by mohl nekam odlakat Vojtu a pak Karle rict, ze si vsechno uvedomil a ted uz muzou zit jako stastna rodinkasmich
avatar Peregrinaa   06. 09. 2022 19:10
Re: Tragéd rofl
to snad není možný...stojí tam na tý střeše jako Sherlock v The Reichenbach Fall....rofl akorát to má zásadní rozdíl, na Cumberbatche se dá dívat i opakovaně, protože je eeeeh....no, velmi se mi líbí....rofl Kdežto tenhle Slinták tam stojí jak Putin před splachovacím záchodem....nenene, to se nedá...připomíná mi to nějaký český film, ted nevím, jak tam holka křičela : "já skočim, já vopravdu skočím!!" a její táta tuším na ní hulákal - "tak už konečně skoč, ať můžeme jít spát!!" smich
katka.fee   07. 09. 2022 12:17
Re: Tragéd rofl
Cely to bylo vtipnyrofl zadny drama jsem z toho necitila teda.
A co jako bude dal? Ted ho soupnou do blazince a az ho pusti, tak zase poleze za Karlou? Mezi tim se Mara dozvi, ze chtel spachat sebevrazdu a paruce, ze nestastna laska je Karla? A za nejakych 1639 dilu vsem dojde, ze ma Mara parohy? Nebo Karla bude lhat, ze sice tou nestasrnou laskou je ona, ale ze ho samozrejme odmitlasmich
Radulas   07. 09. 2022 13:20
Re: Tragéd rofl
Souhlasím. Celý to bylo jeden velký trapas. Karla, ačkoli by, jako profesionál, měla vědět, že dělá blbost, vyrazí sama, kam ji slizoun navelel. Přijede tam a řve "Jakube". Teprve potom, když už vylezla skoro až nahoru, volá Hermana, který ji varoval přesně před tímhle, aby ho požádala o krytí zad. Herman se pravděpodobně přemístil po vzoru sci-fi filmů, protože než Karla došla až nahoru a ukázala se slizounovi, už tam byl a s ním celá zásahovka. Karla s ním teda dost profesionálně švihla o zem, ale to až poté, co se zachovala silně neprofesionálně, když k němu šla tak blízko, aby ji mohl chytit. shock Tahle scéna se teda fakt nepovedla. sad no
No a teď by ale Karla podle mě udělala nejlíp, kdyby to řekla po pravdě Márovi, přiznala se k úletu, posypala si hlavu popelem, omluvila se a požádala o odpuštění a shovívavost. facepalm Jakmile se to Marečkovci dozvědí jinak, nadělá to mnohem větší paseku. bojim
katka.fee   07. 09. 2022 14:11
Re: Tragéd rofl
Souhlas az na jednu drobnost. Prijela tam taxikem, takze mela dost casu volat Hermannovi uz z autasmich ale ne, ona mu radsi vola az kdyz funi do schodurofl
Radulas   07. 09. 2022 14:59
Re: Tragéd rofl
No prostě Karla... rofl