Rozšířené vyhledávání
Re: Landová
avatar Peregrinaa   30. 08. 2022 19:24
Landová
nudááá, to bude zase 12544 dílů řešit, že chce dítě a ožírat se s Magdalénou.... Mě přijde, že je jí tak 60, přitom říkala 42, to je mě shockrofl snad proboha nevypadám jako ona, jako stará bába... ona taky jak se chová odměřeně, věčně nafučená, tak vypadá starší. Neumím si jí představit s pupkem, to tedy je zase téma.....

a Slizák začíná pomalu vysílat záludné psychopatické signály, ano anoooo - pěkná sledovačka přes škvírku v žaluziích...a aby toho nebylo málo, tutově se do něj strašně zamiluje ta Kamila z toho pidikrámku a bude zoufalááá a souboj a všechno....uplně to vidím
avatar sorong2   30. 08. 2022 19:29
Re: Landová
Jestli Landová nepojede na rok do pryč? hmm koho by dali místo ní? Zas nějaká nová postava kterou budeme nenávidět?
Marcis71   30. 08. 2022 19:57
Re: Landová
Má jí zastupovat Prokop a bude dusno v kabinetě.
katka.fee   30. 08. 2022 21:25
Re: Landová
Kdyby na rok zmizela do Peru, tak mi fakt chybet nebude.

A slizak urcite zacne s Kamilou chodit, aby mel vymluvu, proc furt vysedava v kramku a sleduje Karlu
Radulas   30. 08. 2022 23:16
Re: Landová
Já Landovou taky nemusím, a tomu velkému kamarádství, které je teď mezi nimi nějak nejsem schopná uvěřit. Landovka celý rok Magdu šikanovala, za každou blbost jí strhávala prachy a najednou otočka a best friend? To fakt ne.
katka.fee   31. 08. 2022 10:49
Re: Landová
Jojo, tomuhle pratelstvi taky neverim. Na Magdine miste si drzim odstup.
Ale tak zname to, zmeny charakteru jsou v Ulici zcela bezny spock
avatar Peregrinaa   31. 08. 2022 19:06
Re: Landová
mě to vůbec nepřekvapuje, scénáristé vůbec neví, co se dělo před týdnem. To je evidentní chyba a je to strašně trapný