avatar Peregrinaa   19. 08. 2022 19:14
Veeendulka...
achjo...sotva tam vleze a už mě neskutečně sere...sice zhubla a sluší jí to, ale zase...nový sortiment, zcela obnovit, Andule se tváří jako puchejř, to bude zas průser...natahá tam "speciality" a pak bude kroutit hubou a řvát, že tam nikdo nechodí, jak Andrej....je to kampááááň" rofl
avatar sorong2   20. 08. 2022 21:37
Re: Veeendulka...
No ale tedy k aničce se Vendula nezachovala úplně hezky. Ta jí tam drží podnik všechno to má na starost a ona jen bát. Bude všechno jinak?
Radulas   20. 08. 2022 23:57
Re: Veeendulka...
Taky mě naštvala. Jak dlouho byla pryč? Rok? No to je jedno. Prostě byla pryč, Andula a Mário se jí starali o podnik a pak se vrátí a místo poděkování začne všechno měnit a kušnit, jak je sortiment zastaralej a všechno je špatně.
Anča teda kouká jak vrah, ale docela ji chápu. Všechno to tam měla na triku, starala se, a místo uznání a i finanční odměně, kterou by si za to všechno zasloužila, se dozví, že přijde o příplatek za vedení a že se všechno bude měnit. Ale místo toho naštvanýho ksichtu by měla jít za Vendulou a nechat si to vysvětlit.
Navíc by Vendula měla poslechnout Lumču a neobměňovat všechno. Já mít nějaký oblíbený bistro, kam bych chodila třeba na snídaně nebo pro svačinu, tak bych určitě měla i nějaké oblíbené jídlo, co mi tam chutná a co bych si kupovala, a kdyby to přestali dělat, tak mě to naštve.
katka.fee   22. 08. 2022 07:32
Re: Veeendulka...
Lumir ma pravdu. Lidi si neradi zvykaji na zmeny. Ono az prijde o zakazniky, tak ji to dojde.
A k Andule se nezachovala hezky, takze dobre ji tak, jestli ji nepujdou kseftycoolsmich
avatar Peregrinaa   22. 08. 2022 18:45
Re: Veeendulka...
no, konečně jí to Andule řekla dobře.... kráva je nafoukaná jak Zeppelin, uzený našikmo...kuňk pao se zelim rofl proooooč, za cooo? TO je taková kráva, zase další postava, co z duše nenávidím. Vendulu jako. Andulu taky. Mám toho nějak více rofl
avatar sorong2   22. 08. 2022 18:55
Re: Veeendulka...
Měla by si nechat poradit, co jde nejvíc tam nechat na postupně měnit repertoár po kousku. Takhle tam vletět jako velká voda nemusí dopadnout dobře.
avatar Peregrinaa   22. 08. 2022 19:03
Re: Veeendulka...
to ona ale dělala vždy, se strašně nadchla a muselo to vše být okamžitě a hned, jinak kroutila hubou a chodila brečet a práskala dveřma