Rozšířené vyhledávání
tak jsem četla,
avatar Peregrinaa   10. 08. 2022 19:18
tak jsem četla,
že prvních pět dílů je prý extra dobrých... myslím, že už jsou na tom jejich slavném voyo a na fb na to lidé pějí ody, prej supeeer a že by změna scénáristy?? a hned drama a všechno...noooo - tak buď je to placená klaka smich, nebo jsou už lidi natěšený, že by tleskali i kdyby tam přistáli mimozemštani.... každopádně se těším sad yes
Marcis71   11. 08. 2022 17:27
Re: tak jsem četla,
Ale že to čekání uteklo. A Adam má mít novou lásku.
avatar sorong2   11. 08. 2022 18:31
Re: tak jsem četla,
Však začínají dřív ne? Vždycky poslední týden prázdnin.
katka.fee   11. 08. 2022 18:30
Re: tak jsem četla,
Ja jsem i cetla, ze Krejcikova kvuli roli hodne zhubla, tak cekam, ze u ni to taky bude drsny
avatar Peregrinaa   11. 08. 2022 20:51
Re: tak jsem četla,
právě. Na to se netěším. Ale Krejčíková to zahraje bravurně, ona fakt umí. Akorát zase bude šikana, tentokrát šimon, už vaří z vody, to už tam bylo tolikrát, viz Rozina nejchytřejší nebo ten harant od té nové rodiny - já si je prostě nezapamatuju.... Klímovi asi... a ta ekologická kráva , tu přece taky nějak ve škole rejpali..... nebo tehdy Otakar, jak ho šikanovali studenti, to byla taková strašná tragedie, že jsem se ani smát nemohlarofl
avatar sorong2   12. 08. 2022 07:10
Re: tak jsem četla,
Buďme rádi že tam nepletou válku a tu bídu co nám tady zavedli.
avatar Peregrinaa   12. 08. 2022 19:59
Re: tak jsem četla,
o tom já vůbec nechci nic slyšet... já každé ráno otvírám mobil a čekám na tu nejhorší zprávu... vůbec nevím, co bych dělala...ale odmítám žít v budoucnosti, kde tě zabijou pro kus chleba a kde dýcháš zamořený vzduch...asi bych vzala malou a koukly bychom se do hřibu...happy yes

tahle neskutečná doba má ale jednu výhodu... už tě nepřekvapí vůbec nic... ono totiž každý den se stane něco, co přebije to včerejší... a ty jejich lži, to prostě nemá obdobu.... Rusové jsou národ degenerovaných plodů incestu a alkoholiků. Já už k tomu prostě nemám co říct. Pokud tohle všechno dopadne nějak...dobře... pro nás, tak na generace a staletí jsou naprosto odepsaní.... všichni slušní lidé si před nima jen uplivnou. Nic, jsem se rozjela, nechci o tom mluvit a kazit náladu...pardon
avatar sorong2   13. 08. 2022 06:06
Re: tak jsem četla,
Ale v pořádku. Jen tohle je výplod pár chorých mozků, politika. Ty myslíš že nějaký Ivan z vesnice si řekne, bylo by dobrý někoho napadnout? Ale pár hlav ve velkých městech co chtějí víc peněz a moci. A ten Ivan na to doplatí zrovna jako my a lidi na Ukrajině. Obyčejný lidi. :-(