Rozšířené vyhledávání
Re: staré díly
avatar Peregrinaa   10. 07. 2022 19:32
staré díly
já občas, pokud mi to malá nepřepne na nějakého pedofilního uřvaného debila typu Blippi nebo Michal ze školky shock rofl, koukám na Gold na staré díly a zrovna se vrátila z ééémeriky Rozina s Janinkou a bydlí u dědka a báby... ježišmarjá, já nechápu, jak jsem se na to vůbec mohla dívat už poprvé... ta je tak strašně unylá a upintaná, jak bludička prostě, pípá, koulí očičkama, naprosto kladná hrdinka, ta mě tak sere i v reálu, Rozina jako...děs.... a o té Janince ani nemluvím, zrovna má to instáčové období, jak fotí dědka jak sere a podobně.... takový kraviny a jak jsme na to už radši zapomněli rofl

a Martínek se vyspí s telátkem Šárkou, to mě hodně bavilo.... jak ona vždy tak nyvě a roztouženě vyvalí ty kravské oči a to nemyslím ted zle, kráva má takové vlahé oči, kdo teda viděl zblízka v dnešní době krávu rofl a Plešoun drrrc a už je to.... pak nastane ta epochální krize, jak se z normálního Filípka stane ten strašidelný parchant Filip, to si pamatuju.... jojo, docela dobrý děj,..a nyní?? to se nedá...
avatar Jitule55   10. 07. 2022 20:11
Re: staré díly
Já koukám od úplného začátku, mám to místo Večerníčku rofl