Rozšířené vyhledávání
Re: chudák Ludánek rofl
avatar Peregrinaa   15. 06. 2022 19:02
chudák Ludánek rofl
mě je ho normálně líto, jak ten musí mít trpělivost se před tou mentálkou tvářit jak tokající tetřev rofl

se za mě stydííííš.... jéééé, myčkuuuu... a já jdu na nový nehtýýýýý.. smich Ona je fakt tak strašně blbá, až je to roztomilý.... a Ludánek mě baví těma ksichtama, co po ní hází a vzápětí se musí vzpamatovat, aby se tvářil líbezně na svou milovanou květinku inteligentní rofl áááchjo

z té Gábiny mne mrazí.... Krejčíková je skvělá herečka, hraje to dobře a pravdivě.... a Herman i stará Pumrová taky.... i ten mladej. Hrozná dějová linka právě tím, jak je pravdivá, bohužel......

a Vandička - jééééé, já si dala vínoooo....chudák Jolana, taková distingovaná dáma a ted si říká...ježišmarjá, co jsem to zplodila za pytel hadrů.....proč se z tý Kanady vracela...
katka.fee   15. 06. 2022 22:24
Re: chudák Ludánek rofl
Zrovna vcera (nebo prevcirem) byla kratka reportaz ve zpravach na ct s pani, co mela uplne stejnou diagnozu jako Gabina. Vek tak 35 a taky jedno maly dite. Ta uz to teda mela za sebou a dostala se z toho. Ale je ta linka silena, Gabina je stara jako ja a nedokazu si predstavit, ze jsem v prechodu. To by bylo pro me asi nejhorsi...

A Vandicka je kouzelna. Ta by ho mela stahnout o co nejvic darecku, dokud spolu takhle tokajrofl