Rozšířené vyhledávání
pátek
avatar sorong2   04. 06. 2022 08:43
pátek
Dostala jsem se k tomu až dneska. Vůbec se nedivím že nikdo nic nepíšete. Bylo to dost o ničem. Sára která je úplně mimo a snad jí to vůbec nedošlo. Dan jako nějaký rytíř. Vážně myslel že by to prošlo? A Mastný dělá ramena. A co ta Sabin Colombová? Ona neví o tom že je Gábina nemocná? Nebo jak si jinak vysvětlit že jí tak zatěžuje a ještě jí chce někam hnát na služební cestu?
Radulas   04. 06. 2022 10:09
Re: pátek
Pokud vím, tak to Gábina Sabin řekla, ale je to zřejmě bezohledná podnikatelka a nebo jí už Gábina neřekla, že kromě operace musí podstoupit ještě tu chemoterapii.
Jinak souhlasím. Díl o ničem. Sára je fakt naprosto nevyzrálá a už by asi potřebovala i nějaké potrestání, aby se probrala. To už byla u toho, když hajzlíci vykradli krámek a přišlo jí, že ona nic neudělala, teď přechovávala kradené věci a taky jí to přišlo normální. Trochu pokřivenej charakter a nějaký flastřík by ji snad pomohl prozřít.
Lidule   04. 06. 2022 10:16
Re: pátek
Já Ulici opět nestíhám sledovat, po práci jsem venku se psy a domu dorazím kolem půl osmé a ještě honem udělat večeři ale jsem ráda že jsem o nic zásadního nepřišla