Rozšířené vyhledávání
Re: jeeerofl Vandička si brání teritorium
ta byla zase tak roztomiloučká...pěstičky, ten čumáček a jak toooo, o co jí jdeee, to si nemůže dovolíííít, chce tě zpátkyyyyyrofl to je sranda....a sranda je i jak to hraje výborně, že jí člověk tu mentálku úplně věří. Stejně tak byl milionový výraz Ludánka, jak jí pozoroval a krotil s takovou tou směsicí pobavení a znechucení, víte co myslím....taky dobrej herec..... Jak ta se mu musí celkově eklovat, má kolikrát co dělat, aby nevyprsknul smíchy, když zapne ten svůj alarm rofl To nemůže dobře dopadnout. Já si nemyslím už ale, že se Vandička zhroutí, až jí Ludánek ukáže svou pravou tvář.... jen aby nakonec nebyl překvapený on, protože ta tomu neuvěří, nenenene, pěstičky a hop na krk a to není pravda, to ti někdo namluvííííl...ty mě milujeeeeš.... ten bude muset volat hasiče, aby ho od ní odštípli, živě to vidím. Jen aby se nakonec neprobral do velice zlé reality, kdy najednou pomalu Vandička bude pánem... to by byla legrace, aspon by na něj taky došlo.....
roflrofl JoJo. Úplně to vidím. On už se jí chce zbavit a ona nasadí ten výraz a tón rofl
dobře jí to ted Ryba vmetla....jenže průser je, že si to ten mentál vůbec nepřipustí, naopak...to bude -ona byla zlááá a já tě bránilaaaa bůůůůůrofl a náš domečeeeek
Jo Vandička, ta se nedá. Ovšem já si myslím, že jedině takový debílek, jako je ona, by mohla velkého manipulátora udolat. Hvězdy jí řekly, že ji Luděk miluje a hvězdy přece nelžou.roflroflrofl Ten až se jí bude chtít zbavit, tak ji bude muset zabít. Ona je vlastně fantastická. Jede si podle sebe - teda pardon, podle hvězd - a tím lískáčem, co má místo mozku, naprosto není schopná pochopit nic, co jí kdo říká, natož aby chápala realitu.
Jsem zvědavá, komu všemu půjde žalovat, co jí ta ošklivá Blanka řekla, chudince. shock



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Radulas (30. 05. 2022 21:05).
naprosto výstižné roflhappy yesrofl
Presne. To si rikam taky, ze jedinej, kdo ho muze znicit, tak je priblbla Vandickasmich
on jí totiž bude muset skutečně zabít, doopravdy ale, jinak se jí v žádným případě nezbaví..... bude to jak ve Slunce senu, jak si Miluna představovala, že si bere Vencu a Blaženu odnáší z té síně,neneneneneneneneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... tak to bude ona, až jí budou rvát od Ludánka. Nebo se k němu připoutá a sežere klíč. Já to úplně vidím rofl