Rozšířené vyhledávání
Re: ta Karel je tak hnusná...
avatar Peregrinaa   23. 05. 2022 18:47
ta Karel je tak hnusná...
tahá se s tím vobšourníkem, lže, že je na školení, doma nechá nemocný děti.... to je zase charakterový veletoč ala Ulice....klasika... přitom jak opakuji - kdyby na tom ulízaném magorovi aspon něco bylo....kdyby měl nějaké charisma, alfasamec, postavu, rozumíte, macho prostě....ale tenhle uslintanej podivín??? Tohle musí řachnout a bejt Mastnou hlavou, Hastrmanem a Parukou, tak jí vyhodím, at si dělá co chce, ale bez dětí.... chová se jako pííí...

a ta uskuhraná Magdalena, to už se taky nedá..... a já jí měla tak ráda...tváří se jako Marie Antoinetta před popravou, ty šílený pohledy ala trpím.... to jo, spíš trpím záácpou.....smich
Radulas   23. 05. 2022 20:37
Re: ta Karel je tak hnusná...
Souhlasím. Z Karly je mi fakt nanic. Mastnou hlavu nemusím, ale to, co teď udělali z Karly, si ani on nezaslouží. To, že kdyby jí zavolali, že je Kustík nemocný, tak že by hned přijela, jsem jí nějak nemohla uvěřit. Čekala jsem, že jí to probere, ale ne, švitoří do telefonu s tím slizákem klidně před Vojtou. Už aby to konečně prasklo a dostala pořádně za vyučenou, nána. Takhle se máma nechová.
Kdyby to u Karly byla nejaka osudova laska, osudovy zamilovani. Ale tohle je fakt mimo. Jeste jak tam mel tu nastenku s jeji fotkou a tou ruzi pripichlousmichtohle nedopadne dobre
A Magda je pro me nova Ufnukana Ursulasmich a nejhorsi jsou na ni ty jeji staropanensky hadry
Lidule   24. 05. 2022 21:48
Re: ta Karel je tak hnusná...
Jak tak to tu čtu tak je dobře že jsem Ulici neviděla, dneska jsem se po 4 týdnech vrátila do práce takže zas nestíhám se dívat ... ale i tak jsem stihla postřehnout že Karla je hrozná pí*** neváží si toho co má a doufám že to vše ztratí protože nevěru já fakt neuznavam
avatar sorong2   25. 05. 2022 05:32
Re: ta Karel je tak hnusná...
No hlavně já jí pořád nějak nevěřím že je zamilovaná. A on už vůbec ne. Je divnej, manipulátor a nějaký psychopat nebo co.
Radulas   04. 06. 2022 10:02
Re: ta Karel je tak hnusná...
Karla je taky další příklad totální změny charakteru. Byla to rozumná, reálně uvažující ženská. Teď z ní udělali emocema zaslepenou slepici. Kdyby ale ty emoce na ní aspoň byly vidět, ale ona se furt tváří jak kdyby měla zaražený větry. A spisovateli tu lásku taky nevěřím. Z toho vztahu si dělá vlastní soukromý scénář. Už se z něj klube psychopat. Jen se divím, že Věra, která ji furt podezírala s Hermanem, je teď, když se něco skutečně děje, v pohodě. Už aby to prasklo. Karla je nechutná. Je mi trapně za ní.
přesně, mě je taky za ní trapně, ty vytáčky a přitom vypadá, jak kdyby se vlastně strašně nudila, takhle fatálně zamilovanej člověk fakt nevypadá.... navíc takovej slizák divnej...už aby se to dozvěděli mastná hlava, Paruka a Hastrman. Nedá se na to koukat
Brzy je uvidi ta jeji kamoska z Coolny (nevzpomenu si na jmeno). Podle ukazek se po sobe plazili pred Karlinym barakem na ulici. Timhle tempem to do prazdnim budou vedet vsichnismich
Radulas   07. 06. 2022 11:09
Re: ta Karel je tak hnusná...
Dominika. Ale nevím, jestli to k tomu prozrazení přispěje. Jedině že by to Domča řekla doma Tonymu a ten to pak řekl Márovi. Spíš si ale myslím, že si na Karle Domča smlsne a oplatí jí, jak do ní šila kvůli tomu spolužákovi, se kterým si psala a párkrát se s ním sešla. Moc bych se nedivila, kdyby Karlu, která je čím dál tím míň opatrná, nakonec viděl fakt někdo z Marečků.
Když tahle linka začala, tak jsem, i když s nevěrami nesouhlasím, té Karle i přála malé povyražení s někým jiným než je umaštěný, lehce primitivní Mára. Ale pak se ze spisovatel začal klubat psychopat a to co předvádí Karla je fakt na zvracení. Je máma, tak by pro ni na prvním místě měly být děti a ne nějaký frajírek, kterého zná pár dní a se kterým ji spojuje jedině sex.shock
Ja to myslela tak, ze si spis nedavaji pozor a tim se to prozradi. Plazi se po sobe po ulici. To je otazka casu, kdy je uvidi nekdo dalsi.
Dominika ji nepodrazi, ale slusne do ni pojede
já jí nemůžu ani vidět.... z takový rozumný ženský udělali takovouhle krávu...je mi líto i Mastný hlavy. Ona lže bez jakýchkoliv výčitek, už sere i na děti a kvůli takovýmu.... no nic.....

a ta Dominika vypadá jako Dominik, nějak zchlapovatěla, ale hrozně teda.....
avatar sorong2   20. 06. 2022 18:59
Re: ta Karel je tak hnusná...
Karel je tedy pěknej kráva. Co jako čekala?
že sebere děti a budou si hrát v tom kutlochu na rodinku.... on je aspon upřímnej v tomhle, když už nic jiného... ona je fakt úplně blbá
Stejne, kdovi jak to dopadne. I kdyby on nebyl levej, tak se mu nedivim, ze neni na cizi deti zvedavej. A ti dva spolu stejne nebudou a cekam, ze stejne Marovi nakonec rekne, ze s nim nebude. Tohle proste cloveka poznamena a tezko se vrati do starejch koleii