Rozšířené vyhledávání
achjo
avatar Peregrinaa   16. 05. 2022 18:56
achjo
ty linky typu pomazánka, děj v bistru, souboj o mládence debilní rodina z Libverdy se zedníkem v saku, radící Otík nejchytřejší a Bedar s Alicí coby obstarožní motorkáři, kteří se stejně rozejdou i s motorkama i bez motorek.....a 12545654 dílů zdrcené Magdaleny, přebírající krabice..... to se nedá prostě..... navíc ta matka toho Bimbase, jsem se jí až lekla, co to je zase za čarodějnici.... to jsou šílený dějový kraviny... já chci Vandičku prostě rofl
avatar sorong2   16. 05. 2022 20:43
Re: achjo
Já chci zpátky starou ulici. Nyklová drbna. Lumír a Světlana, Matýsek, Gríša ...a jejich NORMÁLNÍ starosti a radosti. Ne věčný stres a nevěry a nemoci. Vždyť to vypadá že přijdou do práce a řeknou si, o čem to dneska bude? Magda bude vzdychat a dělat krávu, Otík loudit jídlo, a všichni se chovat jako dementi. Vždyť to je jako ta reklama na prima, jak by to vypadalo bez peněz z reklam. bashbang
katka.fee   17. 05. 2022 08:35
Re: achjo
Matka Bimbaserofl
Mas pravdu, bohuzel. Nejvic me s.re Magdalena. To jeji fnukani je tak strasne otravny. Prokop za ni beha jak pejsek. Reknete mi, kteryho troubu by tohle bavilo? smich
Pak Francimor a ta jeho lekla ryba, co zacina zarlit na Skyler. To je taky linka jak vino.
Bedar, kterej se vrati k Andule. Tam bych se ani nedivila, kdyby zemrela Jindra, Lada sla k Bedarovi a Andula se mela zase o koho se starat.
Ta particka z bistra. To je taky neco. Drsny jak skolni pribor.

Jedina linka, co za neco stoji, je Ryba a blazniva Vandicka
avatar sorong2   18. 05. 2022 07:02
Re: achjo
Aspoň že tu Alici nenechali umřít ale jen odejít. Tak snad se ještě někdy vrátí, i když k Bedřichovi asi ne, ten skončí u Aničky si myslím.
katka.fee   18. 05. 2022 09:03
Re: achjo
Alice je fajn. Ta si familii Lisek nezaslouzismich
avatar Jitule55   18. 05. 2022 09:14
Re: achjo
Hlavně ať nevrací Béďu k Andule.....to už by fakt nebylo koukatelný sad no