Rozšířené vyhledávání
Re: pan spisovatel
avatar Peregrinaa   11. 05. 2022 19:22
pan spisovatel
začíná být nesmírně dramatický a patetický.....rofl veršíčky, ty očička prosící... hele, to tu psala Katka, ne, nazačátku, že to bude stalker a něco takového..... a ono jo.... chlastá, tvl, ty vlasy .....rofl Nástěnka taky dobrá, prej doživotně odsouzený - na to dal fotku Karla a co to po ní házel? Nějaký sklenice nebo co...? Bud je tam něco z minulosti a jde přímo po ní nebo je to jen ujetej stalker.... Já si myslím, že si stoupne na nějaký most, že jako bude páchat sebevraždu a nechá si zavolat vyjednavačku - přímo jí a tam vše praskne.... scénáristi nic moc vymyslet nemůžou a tohle mě napadlo hned....tak uvidíme
Lidule   11. 05. 2022 19:25
Re: pan spisovatel
Já jednu chvíli myslela že mu teče krev po cele jak tam měl to háro ... uvidíme co se z něj vyklube ale jedno je jasné on Karlu nenechá jen tak ...
avatar sorong2   12. 05. 2022 05:15
Re: pan spisovatel
Joo. Byl takový rozervaný, umělecky rozcuchaný. sad yessmich
katka.fee   12. 05. 2022 08:01
Re: pan spisovatel
Jojo, mne to s tou minulosti prislo uz takovy zvlastni, ze by to resil pres postel. Od zacatku si myslim, ze to je magor, co ji bude stalkovat. Nedivila bych se kdyby si ted udelal nastenku na Karlu rofl
Jojo, je dost mozny, ze si stoupne na nuselak a zavola Karlu. Nebo bych se ani nedivila kdyby unesl nejaky jeji dite a pak ji vydiral. Ja fakt v nem od zacatku vodim druhyho Kukacku. smich

A jeste by bylo zajimavy kdyby si jako policistka nechala vyjest jeho trestni rejstrik. Kdovi, co by se Karlicka nedozvedelahappy yes
avatar Peregrinaa   19. 05. 2022 19:07
Re: pan spisovatel
ježiš, ten má dneska skvělý vlasy rofl takovej ten rozcuch ala jsem totálně v prdeli smich