Rozšířené vyhledávání
Re: tak předvídatelný...
avatar Peregrinaa   02. 05. 2022 20:46
tak předvídatelný...
Alice mu dává pěknej čoud, ne, že by si to ten obstárlý Mirek Dušín nezasloužil, stejně je od začátku jasný, že se vrátí k bláznivé Anduli a zase budou Lišky spolu,to je tak strašně vyčpělá linka...už by měli skutečně zmizet...ted tam ještě bude Franta, mě to tak strašně nebaví....

Vandička pobavila opět...miluješ mě, viiid??? nebo neeee???? a ty vítězoslavné ksichtíky - on semnou chce baráááčekeeekkkk jůůůůů rofl
avatar sorong2   02. 05. 2022 20:58
Re: tak předvídatelný...
No jo Vanda vadná. Ta ještě zapláče a pak bude všem vyčítat že jí nevarovali dost. rofl

Ale nezdá se vám pan Hrušínský nějaký špatný? Ten se mi nelíbil nějak zdravotně. hmm
avatar Peregrinaa   02. 05. 2022 21:11
Re: tak předvídatelný...
bohužel, vypadá čím dál hůř, i mluví divně.... jeden čas byl šíleně oteklý, ted má ty stařecké fleky všude....už by toho měl taky nechat, je tam od začátku...
avatar sorong2   03. 05. 2022 05:40
Re: tak předvídatelný...
Včera jsem viděla fotku Petra Jandy. Jako 80, vypadá výborně, ale tohle je ten divočák? Lidi by neměli stárnout.
avatar Jitule55   03. 05. 2022 09:49
Re: tak předvídatelný...
Alice pobavila......fajn, ty vole, tak si to nech rofl jsem si to musela pustit dvakrát, jestli jsem toho vola slyšela dobře rofl
katka.fee   03. 05. 2022 18:18
Re: tak předvídatelný...
Ja se bohuzel obavam, ze Lisaci nezmizi. Nikdysmich. Vubec bych se nedivila kdyby uz v lete Andula s Bedrichem jeli pod stan jako za starych casu