Rozšířené vyhledávání
Re: achjo
avatar Peregrinaa   26. 04. 2022 19:16
achjo
mě už tam všichni tak serou...pardon teda.... ta Karla je tutově těhotná, nyní jí nejede alkohol.... a ten slizák se jen tak mezi řečí vyžvejkne, že ten seriál nebude? A vypadá to, že je mu to úplně šumák, to je taky celý divný.... takový práce, zaříznou to a on nic? Je nechutnej.... fuj. Gábině by měl někdo sundat ty tramvajácký čepice, vypadá jako průvodčí na strašidelné dráze..... a Magda nebude mít ani jednoho, uvidíte.... furt ale neee, ale joooo, ale neeee.... a najednou bum a zmizí oba...inu, kdo vybírá, přebere....
avatar sorong2   26. 04. 2022 20:51
Re: achjo
Ty holky se chovají jako totální dyliny. A scenáristi neumí nic jiného než nevěru a nemoc a nevěru. jediný šťastný pár jsou snad starý Marečkovi a "K+K" sro. rofl
avatar Peregrinaa   26. 04. 2022 21:27
Re: achjo
rofl na beton!!!Rozumíš? Nabeton.....rofl
katka.fee   26. 04. 2022 20:58
Re: achjo
Ja doufam, ze ten tyjatr okolo Magdy skonci. To je neco tak otravnyho. A taky si myslim, ze nebude mit ani jednoho.

A pisalek... on je takovej slizkej had, kterej se prizpusobi uplne kazdy situaci. Neco se pokazi nebo nepovede a je mu to je fuk a jede dal. A takhle to bude i s Karlou az to praskne. Da od ni ruce pryc nez aby mel celou jeji rozvracenou rodinu u zadku. A za tyden bude mit v tom svym smajchlkabinetu nekoho jinyho
katka.fee   26. 04. 2022 21:00
Re: achjo
Jo a tehotna Karla... ona si mysli, ze to ma z nervu... aby to, ze je tehotna nezjistila pozde kdyz uz s tim nic nepujde delat
Marcis71   27. 04. 2022 14:45
Re: achjo
Já už se tak těším, až se poperou. Na nějakou akci. Miloše museli infiltrovat ke Klímovejm. Vata, vata. Podezírám je, že tam dělají reklamu nějakému výrobci klobouků a čepic roflrofl
Lidule   28. 04. 2022 06:21
Re: achjo
Od úterý jsem Ulici neviděla, ležím v nemocnici po operaci mimoděložního těhotenství přišla jsem včas protože mě ještě ten den vezli na sál kde mi to prasklo a já mám rozkuchane břicho bolí to fest ale žiju
avatar sorong2   28. 04. 2022 12:20
Re: achjo
Ježíš to je nepříjemné. Bude vše v pořádku?
A já si chci stěžovat že se nemůžu přihlásit z nového telefonu. Už mlčím.
Lidule   28. 04. 2022 16:12
Re: achjo
Jo jsem teď v pohodě ... personál je fajn, mám příjemnou spolubydlící tak se nemám na co stěžovat ...
avatar Peregrinaa   28. 04. 2022 19:25
Re: achjo
ty máš taky smůlu, co...ale tohle nemůže nikdo ovlivnit, že se to špatně uhnízdí.... snad vám to příště vyjde, to je pořád něco,co...