Rozšířené vyhledávání
chichici
avatar Peregrinaa   08. 04. 2022 19:25
chichici
Vanda je jak Babiš....nikdy neodstúpim, nikdy!!!! rofl Nikdy nevyklidím pole!!! Ta je tak krásně jebnutá, až je roztomiloučká... Ludánek jí poradí a to ještě bude legrace...... A Lumír a jeho milostné rošády jsou tak děsivá nuda, že předčí i ztracenou kočku.... At už se dá dohromady s Kateřinou a bude to, ne,jak to natahují 11225455554 dílů, děs..
Millagros115   10. 04. 2022 12:35
Re: chichici
Mně ta ulice poslední dobou fakt nebaví. Věčně přiopilý Lumír, který se snaží naprosto zoufale někoho sbalit.
Karla, která se úplně zbláznila, jinak si to její počínání neumím vysvětlit. Slizoun pisálek, který čumí jako prase po první ráně...

Rodinka mimoňů: matka, která protahuje každou samohlásku (jak ta mě sere), fotřík, co dělá přidavače na stavbě, ale jakmile se dcera odchýlí z kurzu, který si pro ni představoval, může se posrat. Dětičky jsou vůbec na přesdržku. Nicméně Anežku asi trochu i chápu. Ale pořád si stojím za tím, že kdybych takhle mluvila se svými rodiči, asi bych dostala pár facek.

Magdiny milostné eskapády jsou taky děs. Připadám si jako ve filmu Páni kluci - Ale jo, ale ne, ale jo, ale ne!! Myslím, že by se měla vybodnout na oba a najít si někoho dalšího. rofl

Vandička je taky případ. Teď se spojila s Luďánkem, tam to asi bude ještě trošku zajímavý. Ale její herecká etuda v negližé a s kotletama byla vtipná, to ne, že ne. Jak se teď vzteká, to taky stojí za to.

Jediný, co mě jakž takž baví je Gábina a Herman.

Kreativní ofina si asi někde něco šlehla, protože to tam teď vymýšlí...

To opravdu musí každý vztah roz*ebat nevěrou? Jakože každý? To nemá fakt žádnou fantazii, aby vymyslela něco novýho? bash
avatar Peregrinaa   11. 04. 2022 18:41
Re: chichici
přeesně, páni kluci, to mě vždy napadne, když vidím ten její útrpný ksicht...ale nééé ale joooo ale néééé ale jooo - tys už byl zasnoubenej s Andulou??? rofl
avatar sorong2   11. 04. 2022 19:52
Re: chichici
Tak tak. rofl
Navíc ofina asi trpí sklerózou, má tam dvakrát téma jedna žena dva muži. Luděk se nám zdárně prochlastává k dalšímu alkoholismu
A jinak můžu jen říct, víc Miloše a Maria, s těma je aspoň sranda. Tolik katastrof teď řádí na všech stranách, ulice bývala oddych a ne ty katastrofy na každém rohu jako teď.