Rozšířené vyhledávání
Re: Karlička
avatar Peregrinaa   21. 03. 2022 19:01
Karlička
se mi naprosto zhnusila...jasně, tak klopýtnout může každej, nikoho nesoudím. Ale s takovým??!! Podezřelej hnusnej slizák už od pohledu, navíc co to spisuje za slátaniny, tam ještě něco v tom bude, uvidíte.... To Mastná hlava nepřežije a starou trefí šlak.... No jo, no... tak měla dojem, že je zase žádaná asi..... ale takovejhle vykuk...achjo.
Lidule   21. 03. 2022 20:21
Re: Karlička
Nechápu proč u každého páru musí být nevěra to v reálném životě každý každého podvádí? Hlavně jak tenkrát radila Dominice ať si nic nezačíná s bejvalym spolužákem a sama roztáhne nohy facepalm
katka.fee   21. 03. 2022 20:52
Re: Karlička
Ja myslim, ze to bude peknej hajzl. Nedivila bych se kdyby tam bylo treba vydirani, atd..
Jako on mastna hlava neni zadna vyhra, takovej balik, nevim vlastne co oni dva maj spolecnyho, ale tenhle kluk je manipulator uz od pohledu. To skonci hodne spatne
avatar sorong2   22. 03. 2022 05:42
Re: Karlička
Ale co tak najednou? Vždyť ani nemají nic společného? A ona se na něj vrhne jak na buřta.
Navíc tedy scenáristi už vážně asi nevědí co, a všude cpou nevěry, závislosti a samé hrůzy. Já si u ulice chci vyčistit hlavu od všech starostí a ne tam zažívat další stresy. S tímhle mě fakt naštvali.
katka.fee   22. 03. 2022 06:59
Re: Karlička
Ja si myslim, ze ma Karla stereotyp. Resi furt deti a Mara neni zrovna nejchytrejsi a asi jejich hovory jsou jenom o domacnosti, povinnostech atd. A pak se objevi scenarista, kterej ji nadbiha, zajima se o ni.... ale taky me to nastvalo, tohle dopadne hodne spatne. Jeste by s nim mohla otehotnet at je to kompletnirofl
Lidule   22. 03. 2022 09:40
Re: Karlička
Vždyť Vojtu a vlastní přeci sama chtěla tak musela s tím počítat že se vše bude motat okolo nich
katka.fee   22. 03. 2022 15:58
Re: Karlička
Ja ji neobhajuju. Taky mi tahle linka prijde pitomahappy no
avatar sorong2   22. 03. 2022 19:56
Re: Karlička
Četla jsem na fb že se vrátí Bára od Fandy, a? Nečekaně? Čeká se nějaká nevěra. Oni jsou asi nemocný scenáristi nebo co. To tam řídí nějaký psychopat
Lidule   22. 03. 2022 21:28
Re: Karlička
Taky jsem to četla, ale svatba a těhotenství to prý nebude tak jsem zvědavá hmm
avatar Jitule55   23. 03. 2022 09:31
Re: Karlička
Jestli jsem to dobře pochopila, tak chce seknout se školou a ukončila tu stáž, focení už ji nebaví.