Rozšířené vyhledávání
Re: mě ty
avatar Peregrinaa   16. 12. 2021 19:15
mě ty
Lumírovy eskapády tak nebaví.... tváří se jak kdyby ho měli ukřižovat, fakt ale.... koupí jí tak drahej šperk, to je jasný, že ho odmítne, je jak slon v porcelánu. Takový veletoč, totální, kdo pamatuje ty začátky, to byl mafián, samá @#$%& kolem něj, strašná svině a ted je pučmeloun. Na to se nedá dívat...

A Andule včera perlila...."ALe Sára NENÍ cizííííí!!" Néééé, vůbec, to se mi asi něco zdálo, že to je nějaká prolhaná fetka na útěku z domu...jasně.... ta je tak blbá, až já nevím, na to není slovo.....
avatar Peregrinaa   16. 12. 2021 19:16
Re: mě ty
je, koukám, že nemohu napsat k.rva..... @#$%&... se mi to vypísmenkovalo...oooo, to je korektní websajta rofl
avatar sorong2   17. 12. 2021 05:59
Re: mě ty
A já jsem si říkala co zase neznám za zkratku. rofl
No ale vážně. Měli jí koupit kytku a rovnou takový šperk. A jak to pak zahrál na Ingrid? Že to jako mělo být pro ni, to si myslím že praskne. Holky se potkají v hospodě a bude mít zase ostudu.
katka.fee   16. 12. 2021 20:46
Re: mě ty
Me vcera "pobavil" Bedar, jak mluvil s Andulou, jestli by ji chybel a myslela si, ze se stane buhvico a s Andulou se zase bude pelesitmad fakt me tahle postava zacina byt cim dal tim vic protivna.

A presne eskapady Lumiry jsou otravny. A taky si vzdycky vzpomenu jak delal ty svoje kseftiky u matky ve vecerce. A ten je z priblblej pucmeloud smich