Rozšířené vyhledávání
Kanada
avatar Peregrinaa   23. 11. 2021 19:20
Kanada
tak jasně, do Vánoc tu zůstanu...a pááák...jsem o tom ještě nepřemýšlela....a cukrblik na Evžu.....rofl tvl, já chci vědět, co to je za podvodnici...... já mám pocit, že v žádný Kanadě nebyla. Ale to by určitě kontaktovali tehdy matku, když otec emigroval. Nebo jí tam vzal sebou, a jakmile jí bylo 18, tak jí bud vyhodil zpátky do ČR nebo utekla sama... mě příjde, že byla celou dobu v nějakém děcáku nebo tak...má ty typické znaky viz ty panenky a medvídky, to pak jsou ty lidi fixovaní na předměty z dětství...... a při pohledu na Vandu mě úplně došel pojem ZASTYDLÁ PUBERTA..... je jí čtyřicet a vypadá a chová se opravdu jako 16, urážlivá, zlá pubertačka. Buhví, co je to zač. Ještě aby nepolapila Evžu, to je totiž typicky pro něj - nesamostatná květinka jako Blanička Blednička. Katka na něj byla moc kurážná..... To ještě bude legrace, ovšem pokud samozřejmě to naši drazí scénáristé jako už tolikrát neposerou, že jo....
Lidule   23. 11. 2021 19:24
Re: Kanada
Plně s tebou souhlasím palec hore
katka.fee   23. 11. 2021 21:58
Re: Kanada
Souhlas se vsim. A jeste jak si vymysli, ze chce merunkovej pokoj a pritom po Vanocim by mela tahnout zpatkyrofl
Taky uz chci vedet, co je zac. Umi perfektne cesky a jestli si vzpominate nekdy v zarijovych dilech nejela na letiste, ale taxiken nekam pryc.
Nejsou nekde nejaky drby, co je zac? smich
avatar sorong2   25. 11. 2021 06:56
Re: Kanada
Jo už by to chtělo nějaké info, hrozně se to natahuje a ta ženská mi fakt vadí. Jak já nesnáším tyhle vyžírky. bashrofl
avatar Peregrinaa   25. 11. 2021 09:19
Re: Kanada
ale v něčem má ta Vanda pravdu. Mařena se zase montuje do úplně všeho a tváří se jak napuchlej bůh pomsty, doslova jak puchejř, prostě jako obvykle. Má je nechat vyžrat si to do dna a pak říct - já vám to říkala rofl jenže ona Jolanu miluje a taky pešek je její brácha, já to chápu. Ale zase jak seděly kolem toho stolu, ona ten svůj rejpavej ksicht, co vždy hodí...nemám jí ráda, babu hnusnou. Fakt nemám. Má držet pysk a jen tak po očku sledovat rofl
avatar Jitule55   25. 11. 2021 09:27
Re: Kanada
Jolana je jako slepá, sežere holčičce všechno, co jí naservíruje.....a na Marii pak byla docela hnusná, nejen tou ložnicísmich Já teď spíš nesnáším Vandu....já jsem si půjčila, abych mohla koupit mamince dárek, skoro bouchala pěstičkama....fakt jak dítě.
avatar sorong2   25. 11. 2021 20:15
Re: Kanada
Štvou nás s tím všechny a aby z toho zas nevylezl nějaká kravina jak to tak scenáristi umí rofl to by nás všechny kleplo. rofl