Rozšířené vyhledávání
to je taky
avatar Peregrinaa   19. 11. 2021 13:27
to je taky
banda jelit v té dílně...tam nad tím Danem stáli jak kdyby jim ulítlo včelstvo..... krvácí z hlavy, bezvědomí a prej "ručník...mokrej..." ehm. Já chápu, že jsou v šoku, ale prostě okamžitě sanitku...neeee, stojí tam a čumí. Oba vlastně zběhlí násilníci, oba neustále někoho vždy napadali rofl to je zas dějová linka, fakt.....
Lidule   19. 11. 2021 18:08
Re: to je taky
Já jsem zrovna vesela prádlo tak jsem to jen slyšela ale máš pravdu jsou to blbci měli hned volat zachranku
katka.fee   20. 11. 2021 09:37
Re: to je taky
Ja spis premyslim, co to je zas za linku. Dan ho nejdriv nesnasi, pak se mu stane v podstate to samy, co jeho tatovi a je s tim v pohode? Wtf? rofl

A Bedar? Ted si jako uvedomil, jak se ke vsem choval, chytne druhy dech a bude z nej yes man? U tech Lisaku fakt uz nevi co by. Totalne vycpela rodina hmm
avatar Peregrinaa   20. 11. 2021 19:36
Re: to je taky
a to se bude líbat s Andulí bláznivou... jsem viděla nějakým omylem ukázku, u ní v bytě a vrhnou se na sebe.... chudák Alice tedashockrofl

já už to nechápu, to je jak u škopků...se vemete, se nevemete,se vemete, se nevemete......
katka.fee   20. 11. 2021 19:48
Re: to je taky
To snad neroflwow
Chudak Alice. Ta at vezme nohy na ramena a od Lisaku utece. Ta rodina je stejne prokletasmich
avatar sorong2   23. 11. 2021 06:14
Re: to je taky
rofl a do Vietnamu vezme Andulu na motorku. dance
Lidule   23. 11. 2021 07:36
Re: to je taky
A Sára s Mariem budou vést bistro rofl