Rozšířené vyhledávání
Re: starej
avatar Peregrinaa   11. 11. 2021 19:00
starej
Mareček se umí akorát urážet, padat a chlastat..... jsem fakt zvědavá, kdy ta demence propukne naplno...

a baví vás někoho to pubertální válčení o toho hocha, o kterém si nejsem jistá, jestli není opačného pohlaví, nebo co to je vůbec zač, to je hrozně divnej typ - vypadá jak starej mladej, takovej nebinární jak je dnes v modě . A ony se o něj perou...jeee, my se praly o takovýho vysokýho udělanýho nejhezčího kluka z 9.A - ne o takovýhleho slimejše....smich
katka.fee   14. 11. 2021 13:24
Re: starej
Taky nevim cim je tak vyjimecnej. Takovej nemastnej neslanej, trosku arogantni, vtipnej neni... nevim, co to zas vyhrabali za typkafacepalm

A starej Marecek... budu hnusna, ale mit ho navezlyho doma, tak me za chvili odvezou ve sveraci kazajce.
avatar sorong2   15. 11. 2021 19:57
Re: starej
Mareček je palice dubová a ještě se uráží když se mu chce pomoct.

Elišku máme na světě tak to odbyli dost rychle, ale jméno vybrali krásný usmev

No a Lumír, tomu bych přála aby našel štěstí, i když zrovna Diana, to snad hospodská by byla lepší že?
avatar Jitule55   15. 11. 2021 20:00
Re: starej
Taky by mi k němu víc pasovala hospodská....obávám se veletoče a z Diany bude světice rofl
avatar Peregrinaa   15. 11. 2021 20:35
Re: starej
přesně, stane se vzornou matkou Lexovi (mimochodem, to dítě je tak ošklivý, já vůbec nevím, kde ho vyhrabali, prkenej, a hlavně se tváří jak Damien, jak z nějakýho hororu, Leatherface....´), vzornou babičkou Elišce a vzornou snachou baby Nyklů .... a s Janou a Pečenkou budou jedna velká krásná multikulturní rodina, vzor úplnej...všichni jsou tam z rozpadlých vztahů nebo ze vztahů na jednu noc...Vendula, Janinka.....to se budou mít rofl

Statkářka mi tentokrát nějak nevadila, protože tohle "odmývání" praktikovala maminka moje a prostě fakt nechala téct vodu a brala ze stolu za sebou vidličku, lžičku.... a jak jednou takhle ta voda tekla, tak hrnce na konec, že....a ona vzala ten největší hrnec..... obsah vylila do wc a myla a myla a libovala si, jak to má krásně odmyté a najednou vypla vodu, pověsila utěrku a jala se usedavě štkáti.... v tom hrnci byla totiž její famozní knedlíčková polévka, kterou si dala "odstát"...ano.... od té doby neodmývala, prostě napustila dřez a velmi pomaličku kontrolovala, co vlastně myje...rofl achjo, maminko.... chybí mi i to tvoje zakvílení . "doprdele prááááce, polívka je v hajzlu!!!"usmev

a furt jsem zvědavá co z Vandy vyleze, co je zač. To se jim poměrně povedlo, takhle nechat ještě diváky napnutý...

a tomu harantovi ekologickýmu, Anežce nebo jak se ta cácora jmenuje, bejt Magdou, tak jí vrazím facku....takhle jí úkolovat, profesorku navíc.... kvůli kabelce...já bych jí hnala, nánu... a Magda uz by měla prozřít, Bimbas jí evidentně bere jako doplněk a ona ztrácí to svý kouzlo, viz třeba ty praštěný hadry, co nosila. Ted vypadá a chová se jako stará mlada
katka.fee   15. 11. 2021 22:14
Re: starej
Ekologicky Anezka je pekne drza. Bych ji rekla, kdyz je tak eko, jestli je v pohode s tim, ze umela kuze je z ropysmich tihle maly ekoteroristi jsou fakt uplne mimo realitumad

A na Vandu jsem taky zvedava, co se z ni vyklube. Nemuzu si pomoct, ona je jak dite v tele dospelyhohmm
avatar sorong2   16. 11. 2021 06:20
Re: starej
To jo. Jak tam cintala to nádobí to bylo strašný. Nejsem žádný ekolog ale už kvůli své peněžence mě to srdce trhalo jak ta voda tekla. Mimochodem takový dámy a nemají myčku?

A Anežku bych být Magdou, usměrnila dřív. Však to hovádko stejně muselo umřít tak je určitě víc eko ho zužitkovat celé od čumáku po ocas a škoda tedy kůži vyhodit. Vůbec, holka nejdřív sekýrovala doma rodiče jestli můžou jet autem a teď bude štěkat na učitele? Vážně se chová jako Greta.
Lidule   17. 11. 2021 19:12
Re: starej
Já jsem asi stará škola a myčku nemám, jako mohla jsem mít když byla rekonstrukce ale říkala jsem si že mít myčku pro dva nemá smysl ...

Jinak Vanda mě začíná čím dál víc štvát, jako chápu na jednu stranu že ji máma chyběla (pokud je to pravda) ale na druhou je dospělá a měla by se podle toho chovat ... jinak mam takový pocit že v té Emerice vůbec celou dobu nebyla a když ji došli prachy tak se rozhodla najít nového sponzora ...

A starej Mareček jak nám najednou žárlí rofl měl by se hodit do gala vypadá jak bezdak ...
avatar Peregrinaa   16. 11. 2021 19:31
Re: starej
no v ukázkách dneska vypadala, že na statkářku snad vytáhne nůž, mámu si vzít nenecháááám!!!! Blázen, gambler, stalker, podvodník, psychopat, buhvíco vše to je.....rofl

a četla jsem někde na fb, že Bedřich uhodí toho mimozemského debila Dana a způsobí mu nějaký zranění...to už taky přehání všechno, už měli být celý Lišky dávno pryč, ted se ještě určitě ten debil nechá zavřít a bude dalších 2558 dílů jen o něm, jen to nééééééé!!!