Rozšířené vyhledávání
Být Frantou
Radulas   08. 05. 2024 19:33
Být Frantou
tak už ty Knoblochy z toho bytu vykopu. To fakt nechceš přijít domů a nemít chvilku soukromí a klidu.
A nechápu, proč si už dávno něco nenašli. Já chápu, že jeho nabídku bydlení přijali, když se museli rychle vystěhovat a momentálně na tom byli finančně špatně, ale teď už je Milošova firma v pořádku a Eva podniká, furt se natřásá, jak je úspěšná, ale jsou nasáčkovaní v cizím bytě a ještě na sebe v jednom kuse štěkají.
No a Eva dneska s tou Luckou. Já už tady byla sprostá a poslala jsem ji do pr.... místo jí. A Lucka je taky pitomá. Zadlužit se kvůli pilulím, o jejichž účinnosti i ona pochybuje.
avatar Peregrinaa   08. 05. 2024 19:45
Re: Být Frantou
já tohle nikdy v reálu neviděla, aby v bytě nekoho bydlela celá rodina a ten majitel tam byl jima otravován a neustále do něčeho tahaný. Je to úplně k zblití. A vandička se zase rozjíííždííí, to mě baví. Aspon něco. Jinak to stojí za kulový. Už aby byl konec aspon sezony, tohle byla fakt nejtrapnější ze všech. nedá se na to dívat
avatar sorong2   08. 05. 2024 20:19
Re: Být Frantou
No ale víte co. Franta se dostal na Erasmus, ten tam moc nebude, mladá Nyklová konci, to nám tam zas dají nějaké nové lidi. Nebo že by se vrátil někdo ze starých?
avatar Peregrinaa   08. 05. 2024 20:36
Re: Být Frantou
a kdo? Mě už nikdo nenapadá... A hlavně zase by akorát vařili z vody
avatar sorong2   09. 05. 2024 05:10
Re: Být Frantou
To těžko říct. Akorát už teď se o plno lidech jen mluví. Peškovi, ovčí matka s partnerkou, Pavel..ani nijak nedali že Růženka umřela, nebo mi to aspoň ušlo.
Ale jestli dají nové rodiny, tak jsem zvědavá, jestli zvládnou být horší než Klímovi. rofl
Radulas   09. 05. 2024 10:36
Re: Být Frantou
Taky jsem přemýšlela, kterou z bývalých postav by mohlo vrátit. Třeba by mohla být zajímavá linka s někým z bývalých žáků, kteří vyšli ze školy a v seriálu skončili. Jenomže ti, kteří u herectví zůstali, už hrají někde jinde a návrat do Ulice asi nebude jejich snem.
Nějakou novou rodinu by to chtělo, ale po Maléřových a Klímových se už opravdu bojí bojím.
Scénáristi už si ani nehlídají, co je za den. Jinak by nemohli žáci mluvit o tom, že je ve středu státní svátek a tudíž mají volno, ale v kabinetu se mluví o tom, že se zítra uvidí.
Čekala jsem, a stále čekám, něco víc od Eviných bobulí. Myslela jsem, že až je budou v Německu zkoumat, přijdou na to, že je to nějaké svinstvo co víc škodí než pomáhá, a bude z toho pořádný malér. Tak třeba to dá nějaký zákazník na rozbor a přijde se na to, že je to jenom placebo. Pořád je ještě naděje, že celý ten slavný obchod skončí jako letadlo a velká businessmanka Evina blbě dopadne.
Jediná nadějná linka je Vandička, kterou už zase svědí prsty a nepochybuju o tom, že zase spadne do nějakého průšvihu.
Nevím. Ulici mám sice jako večerníček pro dospělé, ale než to, co předvádějí poslední sezóny, by snad bylo opravdu lepší, kdyby toho nechali.
katka.fee   09. 05. 2024 17:26
Re: Být Frantou
U Vandicky cekam, ze potaji zobe antikoncepcifacepalm
Ale je to bida. Ivu by meli zavrit do blazince, ona je jak mozkomor, vysaje z kazdyho energii jak se furt hrouti. U Evy jsem taky cekala, ze ten jeji byznys je nejaka levota a skonci spatne. Misto toho je Milos celej bolavej kdyz se par dni stara o domacnost. Vondrackova je taky uz nuda. Maga naivni a hloupa. A taky bych mohla pokracovatfacepalm

Jako fakt to boli to sledovat posledni dobou...